PDA

Zobacz pełną wersję : Koniec z usługą Microsoft MyPhone!! Migracja do Live!



xXxUobuZxXx
13.06.11, 16:31
Witam. Nie wiem jak wy, ale ja już od dawna oczekiwałem na ten krok ;]


http://www.microsoft.com/windowsphone/myphoneshutdown/MyPhoneArticle-PL.htm

Teraz wszystko będzie mieć sens z Livem.

Smogg
14.06.11, 09:30
Hmm.. MS od początku mówił, że to usługa "as it is" i ani nie gwarantuje że działa poprawnie, ani że w ogóle będzie działało w przyszłości... chociaż szczerze mówiąc - myślałem, że utrzymają tę usługę jednak trochę dłużej...

No nic, dzięki za dobre info i dobra rada dla tych którzy jeszcze nie przeszli na Androida --> zróbcie to ;D

_olq
15.06.11, 13:00
Teraz wszystko będzie mieć sens z Livem.


Wszystko niby pięknie, ale w jaki sposób mam korzystać ze SkyDrive'a?
W momencie kiedy próbuje się zalogować na SkyDrive przekierowuje mnie na MyPhotos... a co z plikami zarchiwizowanymi przez MyPhone?
Dostęp będzie tylko z PeCeta... bez sensu.
Chyba faktycznie trzeba przesiąść się na inną platformę :(

xXxUobuZxXx
15.06.11, 16:30
Myślę, że wyjdzie równiż nowa wersja Live na Hd-eka.

Smogg
15.06.11, 20:51
Tak jak miał wyjść upgrade do WP7? Albo też (jeszcze nie tak dawno temu) obiecywany oficjalny upgrade Androida w Desire do Gingerbreada?

Nikomu się to raczej nie będzie opłacało - łatwiej (nawet pomimo negatywnego PiaRu który na pewno pójdzie, jeśli mam rację) ubić "martwy" sprzęt i system wiedząc, że konsument pozbawiony kolejnych funkcji i tak nie ma za dużego wyboru i istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że wybierze "coś podobnego", niż inwestować w kasę w to, na czym już się raz zarobiło i czego się nie rozwija (WM6.X nie jest już rozwijany, a spece z XDA nie zrobią dla tego systemu swojej "backup-chmury").

Przypuszczam, że nawet jeśli wyjdzie jakaś namiastka Live dla HD2, to będzie na tyle okrojona, żeby wbić ludziom do głowy, że jeśli chcą pełnoprawny telefon z oficjalnym softem, to powinni kupić sobie nowy.

_olq
17.06.11, 14:36
No niestety... przykre, ale prawdziwe.
Pozostaje nam tylko poczekać i zobaczyć co wyjdzie.

A zna ktoś skutecze narzędzie do bezproblemowego abckupu?

Smogg
17.06.11, 14:46
Na WM jest to PPC Pim Backup, są oczywiście i inne, np. SPB, z tym że ten pierwszy jest bezpłatny.

neurofit
07.08.11, 15:42
Stalo się. MyPhone już nie działa. czuje się nie swojo, gdy wiem, że w każdej chwili dane z kontaktami, sms'ami i cała reszta może zginąć wraz z położeniem się systemu lub zguby komórki.
Co teraz? skąd wziąć program SkyDrive na Hd 2 ? co robić?! co robić? ... czy ktoś na forum wie?

Smogg
07.08.11, 19:32
PPC Pim Backup i wysyłaj do samego siebie co jakiś czas plik z backupem mailem/kopiuj go na dysk.