PDA

Zobacz pełną wersję : nie działa dotyk przy loockscreen i w menu wyłączania telefonu



Maras
14.06.11, 17:15
Witam,
ostatnio bawię się sporo telefonem, instaluje różne ROM...ostatnio telefon ma zawiechy - przestaje reagować na dotyk :-[ zawiechy zaczęły się na locckscrenie i menu wyłączania telefonu, rzadko kiedy udaje mi się odblokować telefon, bo nie reaguje na dotyk, a teraz coraz częściej nie mogę w ogóle używać telefonu

czy ktoś z was tak miał?? czy to raczej usterka techniczna...bo chyba jutro się przejdę do ery oddam fon na gwarancję...

Smogg
14.06.11, 18:35
Jeśli problemy te występują bez względu na aktualnie zainstalowany ROM, to nie jest to raczej problem software'owy i serwis mógłby tutaj pomóc :-)

Maras
14.06.11, 19:17
No właśnie też mi się tak wydaje że to jedyne wyjście ;D

czyli wgrywam stary ROM 1,66 - powrót do blokady CID i do salonu ;D

Smogg
14.06.11, 19:34
Dokładnie tak ;D jak miło, że ktoś zadał sobie trud lektury forum :]

H.Gear357
20.06.11, 11:18
Panowie ! Ja miałem taki sam problem że nie reagował na dotyk. Wiecie co się okazało że htc hd2 nienawidzi zimna i wilgoci i w REGENERSIS jedynym serwisie w Polsce który naprawia htc wymienili mi całą płytę główną. Tak to wyglądało u mnie. Mam na szczęście kartę gwarancyjną na podstawie której mogę naprawy dokonać w całej UE. Jeśli pomogłem w jakiś sposób to się cieszę . Pozdrawiam!

micbal666
24.06.11, 11:36
Witam szanownych Kolegów i Koleżanki, mam podobny problem z moim htc. Ale do rzeczy w wyniku serii niefortunnych wydarzeń zaginął mi paragon, bez którego nie uznają mi gwarancji. Zwracam się więc z bardzo nietypową prośbą, a mianowicie czy byłby ktoś w stanie wysłać mi skan paragonu zakupu :'( będę niesamowicie wdzięczny za pomoc
serdecznie pozdrawiam

Smogg
24.06.11, 11:53
Hmm, nie wiem jak jest z paragonami, ale ja na fakturze mam podany konkretny numer IMEI urządzenia...

micbal666
24.06.11, 12:01
Dziękuje za szybką odpowiedz, na paragonie nie ma takich informacji :) w serwisie domagają się jedynie daty zakupu, której potwierdzeniem jest paragon w celu uznania gwarancji :(

H.Gear357
24.06.11, 22:16
Ok temat można zamknąć ponieważ dziś zaniosłem telefon fachowcom do sprawdzenia.