PDA

Zobacz pełną wersję : Nieoryginalny rom i padnięta płyta główna - GWARANCJA



lolol
16.06.11, 01:48
Witam wszystkich na forum


Powiedzcie co w przypadku gdy padła w telefonie płyta główna (wszystkie objawy na to wskazują również wcześniejsze symptomy) i nie ma możliwości przywrócenia fabrycznego romu oraz CID ? Chodzi o gwarancję .. czy serwis będzie tego dociekał i czy będzie miał możliwość weryfikacji? Ponieważ telefon się nie włącza nie mam możliwości powrotu do stockowego romu.

Z góry dzięki za info. Przepraszam jeśli podobny wątek już był. Forum jest dość obszerne. Chciałbym jak najszybciej wysłać telefon do serwisu. Nie samowite jak uzależnia.

maniek9611
16.06.11, 07:49
Jeżeli się nie włącza, to niby jak Ci go sprawdzą. Będą musieli Ci go zrobić. Zresztą po wymianie płyty tak czy inaczej wgrają Ci Stocka :)

lolol
16.06.11, 12:12
Dziękuję za opinię.

Zakładam podobnie. Potrzebowałem usłyszeć to od kogoś jeszcze.

Dzisiaj oddałem telefon do salonu, który wyśle go do serwisu.

Objawy: od jakiegoś czasu częste wieszanie, samoczynne wyłączanie, mocne nagrzewanie się... obecnie nie włącza się.

Poinformuję o tym jak zakończyła się naprawa.

lolol
22.06.11, 15:32
Wymieniona została płyta główna. Bardzo szybko bo już dziś mam telefon.
Co ciekawe Android z karty uruchamia się bez żadnych problemów, zmian radia czy zdejmowania blokad z poziomu sytemu wgranego przez serwis.

Vinrael
22.06.11, 16:14
Jeśli jest to android z karty, to co w tym dziwnego?

Smogg
22.06.11, 16:39
Na 1.66 nie chciał się uruchamiać bez zmiany radia na 2.08+, więc czasami może to jeszcze dziwić ;) Choć z drugiej strony coraz mniej osób posiada właśnie ten zestaw (tj. stock 1.66 [lub niższy] z radiem poniżej 2.08) :-)

Na 3.14+2.15 już ponoć właśnie wszystko powinno być ok i bez zmian oraz HSPL-owania... ponoć bo nigdy w moim Leonie nie zagościł taki zestaw i nie próbowałem ;)