PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z UŚPIENIEM.



SAURON1990
19.06.11, 13:32
Witam wszystkich. Mam problem dotyczący mojego htc hd2. O tuż kupiłem go 2 dni temu. Wszystko było piękne i idealne az do dziś kiedy zauważyłem ze mam mały problem.A dokładnie mówiąc mam problem z uśpieniem urządzenia. wcześniej wszystko grało bardzo dobrze jak nacisnąłem przycisk zakończ to telefon wchodził w stan uśpienia i normalnie go mogłem wybudzić. Jednak dziś zauważyłem ze telefonu nie da się uspac. Jak nacisnę przycisk uśpienia to robi sie czarny na 3 sekundy i znów wraca do menu gdzie pisze odblokuj. Jest to bardzo denerwujące bo telefon miga. Ale najgorsze jest to ze zżera to bardzo szybko baterie.Aby emu zapobiec zrobiłem reset Hard ale to nic nie pomogło.Chyba zbyt wcześnie zacząłem chwalić HD2. Proszę o pomoc i w miarę szybka odpowiedz.pozdrawiam

kasier
20.06.11, 19:59
Polecam ci na dzień dobry wgrać nowy oryginalny ROM od htc 3.14

Smogg
20.06.11, 20:10
Rozmawialiśmy o tym na chacie (takie little info @ kasier ;P) i tam też była poruszana ta idea... dziwnym trafem (naprawdę tego nie rozumiem) po podpięciu i odpięciu HD2 od komputera problem sam się rozwiązał :-) Nie zamykam, na wypadek gdyby problem jednak powrócił (czego oczywiście nie życzę) ;)

SAURON1990
20.06.11, 21:42
Jak narazie wszystko działa dobrze, ale obawiam się ze może na to mieć wpływ ciepła bateria, nie jestem pewien i to tylko moje widzimisię(małe mam doświadczenie z takimi kombajnami ;D). Albo cos sie mu przestawiło i jak podłączyłem do kompa i sie synchronizował to sie naprawił 8). Pobawię sie nim i zobaczymy :) Poniżej daje link z filmem przedstawiającym objawy HD2 (jak narazie wyleczone)
DSCF1282.avi (http://www.youtube.com/watch?v=zK2z4oMUMmA#)