PDA

Zobacz pełną wersję : Zabicie ekranu przy rozmowach bt



atomeck
22.06.11, 08:21
Witam,

Poszukuję programu, który blokowałby ekran podczas rozmowy przez bt, tak by telefon się nie odblokowywał po odebraniu słuchawką, a blokował po uzyskaniu połączenia.
Mając jeszcze WM na Leo znalazłem SU2, bardzo był pomocny. Andka wgrałem dwa dni temu i jakoś nie mogę ogarnąć tego tematu, a mając telefon w kieszeni, często rozmowa się rozłącza, lub naciska coś innego

Dziękuję i pozdrawiam
atomeck

Smogg
22.06.11, 09:19
To dział WM, piszesz o wgranym Androidzie i w końcu nie wiadomo dla jakiego systemu szukasz tego softu :S

Tak czy inaczej - spróbuj tego (wrzucałem to ostatnio na forum):
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=876945

atomeck
22.06.11, 15:19
To dział WM, piszesz o wgranym Androidzie i w końcu nie wiadomo dla jakiego systemu szukasz tego softu :S


O kurcze, ale wtopa... !!! Chodzi o androida, pomieszalem, przepraszam....
Pisalem rano, bez kawy-wybaczcie... :)

Popatrze, dzieki za dpowiedz

atomeck

Smogg
22.06.11, 15:26
Hie hie hie ;) bez kawy to ja w ogóle nie podchodzę do komputera, tudzież innych urządzeń elektrycznych (poza czajnikiem, oczywiście) ;D

A poprzedniego posta pisałem z telefonu, bardzo mało komfortowe rozwiązanie przy wklejaniu linków, chociaż i tak dużo przyjemniejsze niż np. pisanie z i900... tak czy inaczej - przeniosłem temat do odpowiedniego działu 8)

Programu który poleciłem osobiście też nie testowałem - kiedy wkładam sobie w ucho słuchawkę BT to zazwyczaj HD2 jest poza zasięgiem przypadkowego dotyku w uchwycie samochodowym, przez co tego typu rozwiązania nie są dla mnie niezbędne :-)

Sprawdź jak się to spisuje, to może pomoże i tej osobie która ode mnie otrzymała ten link (na forum) nie tak dawno temu :] Good luck :]