PDA

Zobacz pełną wersję : Iphone 3GS 16GB



mati934
23.06.11, 22:04
Witam, mam pytanie. Mam zamiar zakupić sb Iphone 3GS 16GB. Znalazłem jedną aukcję na której używany kosztuje 649zł. Są one sprowadzane z Anglii. I tutaj moje pytanie.. czy warto kupić taki fon??

Link do tej aukcji:


http://dypro.pl/pl/p/Uzywany-iPhone-3GS-16GB/96

Vinrael
23.06.11, 22:19
...spytał na HTC HD2 forum :S

Jeśli nie masz zamiaru bawić się w zmienianie ROMów, testowanie nowych rzeczy itp. a chcesz mieć po prostu telefon gotowy do użytku od razu po wyjęciu z pudełka - to jest to.
IPhone ma jednak gorsze parametry od HD2, i nie ma możliwości przerobienia go w żaden sposób, ew. aktualizację iOS... HD2 po zoptymalizowaniu jest dużo lepszy, mam porównanie - zabawa HD2 z Androidem vs. zabawa z tymże właśnie IPhonem...

mati934
23.06.11, 22:31
Ale czy kupno tak naprawdę "w ciemno" tego Iphone jest warte? Nie wiem jak to inaczej okreslić.

maniek9611
23.06.11, 23:01
Nawet nie masz jego faktycznych zdjęć...daruj sobie

Smogg
23.06.11, 23:09
Dostępny na zamówienie, gwarancja 30 dni... LOL?

Później okaże się, że te 30 dni liczone od dnia zamówienia, które zostało (albo i nie zostało) zrealizowane po pół roku i to też pod warunkiem wpłacenia zaliczki w wysokości 200% ceny podanej na stronie celem opłacenia ewentualnej kaucji, odprawy celnej i wypłacenia tygodniówki dla biednych dzieci w Chinach które siedzą i skręcają plastik przypominający ajfona znajdującego się w pudełku które w końcu dojdzie (albo i nie) na Twój adres ;)

Szczerze - obawiałbym się, jeśli już chcesz kupić taki produkt to szukaj czegoś co trochę mniej przypomina firmę-krzak... nawet Allegro pod tym kątem wydaje mi się bezpieczniejsze...
[hr]Dodano: 1308859834[hr]
BTW - w skład zestawu nie wchodzi ładowarka ;D

maniek9611
23.06.11, 23:14
BTW - w skład zestawu nie wchodzi ładowarka

czyli "lewy"

To 3GS, a znajdź choćby 3G w tej cenie na allegro w dobrym stanie, to będziesz kozak :)