PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót na WM 6.5



sayah
29.06.11, 11:09
Jak mam powrócić z WP7 na WM 6.5 ? Wyczytałem, że trzeba po prostu wgrać innego roma, czego jednak nie mogę zrobić, bo na WP7 nie czyta mi karty pamięci. Po podłączeniu telefonu do komputera działa to jak ładowarka - telefon się ładuje, ale nie mam możliwości przeglądania jego pamięci.
Co mam więc zrobić, aby powrócić na Windows Mobile 6.5 ? Ewentualnie, również na Androida.

Oczywiście, najchętniej pozostałbym na WP7 jednak śmiesznie mała ilość pamięci mnie odstrasza. Nie czyta mi karty pamięci, więc pozostaje mi pamięć wewnętrzna mojego HD2, a każdy chyba wie ile ona wynosi. Niewiele. Problem jest na tyle duży, że po zainstalowaniu WP7 telefon był kompletnie czysty - nie miałem kontaktów, muzyki, filmów, zdjęć, itp. Kiedy zacząłem dodawać kontakty na własną rękę, po dodaniu ok. 10, przy dodawaniu kolejnego wyskoczył mi komunikat, że nie mogę zapisać nowego kontaktu ponieważ mam za mało miejsca. A karty mi nie czyta więc 10 kontaktów i żadnej muzyki ani zdjęć na telefonie to niestety nie dla mnie.
Nie mniej jednak, jeśli znałby ktoś jakiś sposób, aby wczytało mi kartę pamięci to chętnie bym pozostał na tym systemie. Jeśli nie, bardzo proszę o instrukcję jak powrócić na WM 6.5 / zainstalować jakiegoś niezłego Androida.

Z góry dzięki za pomoc.

maniek9611
29.06.11, 11:23
ach Ci newbie :P

http://hd2forum.pl/pomoc-pytania-problemy/powrot-do-wm/msg4750/#msg4750

...tu na przykładzie androida

forma powrotu ta sama!!! zamykam