PDA

Zobacz pełną wersję : mam problem z... lampą LED



DaXses
13.07.11, 08:17
witam, mam problem z właczeniem lamp LED w Leonie
Otóż kupiłem go używanego w niedziele i testuje go
gdy próbuje zrobic zdjęcie z lampą to w "kwadraciku" z piorunem musze zaznaczyć: automatycznie,zawsze włączona,zawsze wyłączona
Mój problem polega na tym że gdy próbuje zrobic zdjecie z zaznaczonym koło "pioruna": a{czyli automatycznie} lampa wogóle sie nie włącza{nawet w ciemnych miejscach}. Gdy próbuje zrobic zdjecie z cały czas włączoną lampą{tzn. jest sam "piorun" co oznacza włączoną} to też się nie włącza. Wczoraj gdy właczyłem aparat porobiłem kilka zdęć i zaznaczyłem lampe na: zawsze wyłączoną i teraz gry chce ja włączyc to sie nie da{tzn. nie da sie nacisnąć tego pioruna}
Pomóżcie prosze! czytałem instrukcje obsługi ale tam jest bardzo skąpo na temat diody LED
Pisałem do gościa co sprzedał mi telefon i mówił ze kilka dni przed sprzedażą mi robił zdj. z wykorzstaniem diody
Pmóżcie mi ja ustawic aby działała

kasier
13.07.11, 09:54
zacznij od HR a jak nie pomoże to reklamuj ;]

Smogg
13.07.11, 10:07
1. Czy nie masz czasem wtedy włączonego WiFi? Wtedy lampa błyskowa nie działa ;)
2. Domyślam się, że to nie jest kwestia słabej baterii? ;D
3. Próbowałeś zainstalować i/lub uruchomić aplikację Latarka?
4. Jaki masz ROM?

DaXses
13.07.11, 12:16
zacznij od HR a jak nie pomoże to reklamuj ;]

nie to nie pomogło :'( nawet ustawiłem jezyk po zmianie na orginalny>angielski
bo może z polskim był jakis problem i też nic :'(
[hr]Dodano: 1310552877[hr]


1. Czy nie masz czasem wtedy włączonego WiFi? Wtedy lampa błyskowa nie działa ;)
2. Domyślam się, że to nie jest kwestia słabej baterii? ;D
3. Próbowałeś zainstalować i/lub uruchomić aplikację Latarka?
4. Jaki masz ROM?

1.WiFi wyłączone
2/Bateria 94%
i nadal nic :'(
3.Właśnie że szukałem na google aplikacji>latarki która by świieciła z wykożystaniem LED ale nie znalazłem, jakbyscie podesłali chociaż nazwe/link byłbym BAArdzo wdzięczny :D
4.Więc tak:
Najpierw zaczne od wersji OS{wiem że pytanie tego nie dotyczy}: zdziwiło mnie bo Leo ma mieć WM w wersji 6.5Professional a ja mam 5.2.21913(21913.5.0.94)
ROM: 3.14.479.2 (04666) WWE
DATA ROM'u: 10/4/10
RADIA: 2.15.50.14
Protokołu: 15.42.50.11U
ExtPkg: 479.3240.13578.31759
aha i dodam że gdy włączam telefon po np. HR to gdy pojawia sie zielony napis HTC to w lewym dolnym ekranie pisze: R:{jakieś cyfry},G:{jakieś cyfry},{i jakaś jeszcze jedna literka}

Smogg
13.07.11, 12:55
1. Good,
2. Good,
3. Aż tak daleko szukać nie musiałeś ;) (http://hd2blog.pl/2010/06/htc-hd2-flashlight-cab/)
4. Nie dziw się, to standardowe oznaczenie tej wersji WM i standardowe, stockowe oprogramowanie od HTC dla HD2... Więc tutaj również Good :-)
4a. Te czerwone litery i liczby to właśnie wersja driverów, radia i softu ;)

DaXses
13.07.11, 13:21
Nie nie działa.........reklamuje fona
Ściągłem właczyłem, na żadnym poziomie nie działa :'(

Smogg
13.07.11, 13:32
Ewentualnie po zainstalowaniu tej aplikacji spróbuj go jeszcze zrestartować... choć obawiam się, że nie będzie to w stanie pomóc i tą reklamacją jednak sprawa się zakończy...

DaXses
13.07.11, 13:36
Nie pomogło
masz racje trzeba to skonczyc serwisem{przy okazji naprawią mi tego Volume UP}
Dzięki za Pomoc wszystkim! :)
[hr]Dodano: 1310634339[hr]
Jeszcze jedno pytanie
czy macie czasami tak że trzymam go w rece włacze jakąś aplikacje tzn. pobawie sie chwile z 10min.
to jest on bardzo gorący w okolicach anteny?
Chodzi mi o to czy ten telefon miewa Przegrzewania się itp.
oraz czy są jakieś programy tak jak np. na Androida>Advence Task Killer {tak wiem jest menadżer zadań ale chodzi mi o coś lepszego} ? :D

Smogg
15.07.11, 10:05
Ja na WM6.5 używałem MMTaskManager - chyba nawet gdzieś był link na forum swego czasu ;)

Jeśli się bawisz telefonem - tak, nagrzewa się bo wykorzystuje procesor, ten żre baterię, i to wszystko wydziela ciepło, które Ty czujesz swoimi paluszkami - podobnie jak z komputerami etc. ^_^

Gorzej by było - a i tak się zdarzało - gdyby telefon sobie leżał powiedzmy godzinę, nieruszany, a mimo wszystko drenowałby baterię + wydzielał ciepło... wtedy oznaczałoby to, że jakiś proces ma wielki apetyt na moc obliczeniową i prąd i trzeba było by go znaleźć :-)

DaXses
20.07.11, 18:17
Oddałem HD2 do naprawy do Regenersis.pl
Poczytałem o zwyczajach tej firmy(tj. zalewanie telefonów,oddanie z inną usterką itp.)
I teraz pytanie do was do tych którzy oddawali do Regenersis'a: jak z fonem wrócił "normalny"?
(pytam sie bo nie wiem czy wierzyć osobom piszącym o tych przypadkach na innych forach)
?

Smogg
20.07.11, 20:39
Ja co prawda nie oddawałem, ale powiem od innej strony - kiedy oddajesz coś do serwisu i ten to dobrze naprawi, myślisz "aha, fajnie, działa, przyjemna obsługa... no to czas używać znowu" i przechodzisz nad tym do porządku dziennego. Jeśli jednak serwis coś spieprzy, jesteś wkurzony, naładowany emocjami... tutaj istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że podzielisz się swoją złością z innymi (np. na forum internetowym).

Życzę więc, abyś mógł się znaleźć w tej pierwszej kategorii i zapomniał o sprawie popsutego telefonu.

Niemniej jednak wszystkie osoby które miały jakiś kontakt z tym serwisem serdecznie proszę o wystawienie tutaj jakiejś - choćby krótkiej - laurki z opisem obsługi i serwisu :-)

DaXses
30.07.11, 18:35
Telefon wrócił naprawiony tzn przysk TAK ale Diody - NIE (tak jak by olali ten błąd bo w: usterki zgłoszone przez klienta: pisze tylko o Klawiszach Podgłaśniania)
W krótkim oświadczeniu napisali że telefon był testowany pod kątem specyfikcji fabrycznej(czy jakś tak) i działa.
Ale LED nadal nie
I tu moje pytanie: Czy jakbym zmienił ROM na np. 1.66 a potem zaktualizował do 3.14 to by mogło zadziałać (myśle że to wina Software) ?
No bo jeszcze przed oddaniem na gwarancje(jak już byłem tam w salonie plus) szybko zrobiłem HR i robiłem zdjęcia to dioda migała/migła z kilka razy [chociaż teraz już nie miga :(]
Telefon był kupiony w plusie
[pytam sie bo nie ma mnie w domu i nie moge tego zrobić ]

maniek9611
30.07.11, 23:30
Zrób jeszcze raz HR i zobaczysz co będzie. Downgrade do 1.66 a później update do 3.14 pewnie nic nie da. Po zrobieniu HR masz czysty system jaki powinieneś mieć prosto z salonu :)