PDA

Zobacz pełną wersję : Jak rozebrać i złożyć Leo



Charlie
01.12.10, 13:39
Mi się przydało, mam nadzieję, że komuś również się przyda:

Jak rozebrać telefon: Leo Ds. (http://www.youtube.com/watch?v=cL-jnUKufC4#ws)
Jak złożyć z powrotem: Leo As. (http://www.youtube.com/watch?v=t8Q7mXdcJ54#ws)

ArturN
02.12.10, 22:13
Super że dodałeś filmiki. Ja nie jestem zwolennikiem rozbieraniem telefonu, Kiedyś rozbierałem Omnię 2 i niestety nie dobrze się to skończyło

Smogg
03.12.10, 11:03
Ale w ostatecznym rozrachunku, to chyba jednak dobrze, bo siedzisz teraz na hd2forum, a nie omnia2forum ;)
Sesesese :>

Anyway - też kiedyś miałem tą przyjemność rozkładania jakiejś słuchawki... chyba chciałem w niej wymienić "niewymienną obudowę" (w cudzysłowie, bo de facto każda jest wymienna, pytanie o nakład czasu/skillsów/narzędzi :P)... no i telefon musiał mieć po tej czynności wymienianą nie tylko obudowę, ale to już przez kogoś kto się na tym lepiej zna :)

W każdym bądź razie - potwierdzam - super, że Autor wątku podzielił się z nami takimi filmikami :]

fajfus13
03.12.10, 20:59
Ale to strasznie wygląda !!!!Ale dobrze ze dodales

eXpeLL
04.12.10, 09:59
Nie mam az takich jaj zeby hd2 rozbierac... :D. Mialem identyczna sytuacje jak ty Smogg, rozebralem aby zmienic obudowe a jak zlozylem to juz w sumie tylko obudowa 'dzialala' :p

Ficu
17.12.10, 20:01
Pewnie jakbym nie miał już gwarancji to HD2 z 3x bym rozebrał :D Widziałem inną solucję na wyciąganie wyświetlacza z tej gumowej obramówki - trzeba wziąć taką przyssawkę do szyb, przykleić na ekran i wtedy ładnie wychodzi :D

Terytorianie
05.01.11, 15:21
Fanie jak wypiję 0,5l to może będę miał odwagę to zrobić ...Ale nie na swoim ...:)
Wiele telefonów rozbierałem głównie sony i nokie wiem czym to może się skończyć ...chociaż osobiście dmuchałem na wszystko i 30 razy zastanawiałem się jak to potem złożyć ...rozebranie to 10% czasu w stosunku do złożenia nie mówiąc o szczęściu przy użyciu domowych sposobów żeby te wszystkie tasiemki się nie uszkodziły ...
Filmek fajny bynajmniej teraz wiem ---NIE OTWIERAJ BO S......:)

Smogg
05.01.11, 16:44
@Terytorianie:

http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej

;)

Myślicie, że warto tutaj dodać tag "Uwaga! DRASTYCZNE SCENY!" ? :D

Swoją drogą, ciekawi mnie rozbieranie "telefonów" w przyszłości - to wszystko jest coraz mniejsze, coraz bardziej delikatne... Może dojdzie do tego, że robot sterowany jednym "telefonem", sam będzie z chirurgiczną precyzją (nie łączyć z polskimi chirurgami na kontraktach w NFZ) rozbierał ten właściwy :D

barti16
05.01.11, 22:07
Fajnie by było gdyby ktos rozebrał htc hd2 i opisał każdą część, jej zastosowanie, wykonanie itp. :D

bakusqadpl
22.01.11, 18:55
Witam mam takie pytanie czy ktoś z was wie gdzie w Leosiu znajduje się antena GSM? (znaczy w którym miejscu pod obudową) byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz. ;)

maniek9611
23.01.11, 00:03
Witam mam takie pytanie czy ktoś z was wie gdzie w Leosiu znajduje się antena GSM? (znaczy w którym miejscu pod obudową) byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz.

Powinna być pod baterią, wygląda na płaski kawałek plastiku. Tak czytałem ale go nie rozbierałem. W każdym bądź razie w dolnej części telefonu :P

skiba1985
04.04.11, 22:05
>:( a ja rozebralem bo musialem wymienic touch screen powiem ze ciezka sprawa i droga zarazem ...

wstasik
12.05.11, 22:08
szkoda ze znalazłem ten wątek godzinę po tym jak złożyłem tel po naprawie GPS :P

Smogg
12.05.11, 22:41
A szukałeś? ;D

DrMendel
16.07.13, 11:42
Wielkie dzi?ki za za?o?enie tego tematu.

neurofit
11.08.13, 18:04
kiedyś tam,wydawało mi się, że się odważę, ale jak dostałem filmik od KurczaQ
to zwątpiłem ... ale jak widać wyżej są jeszcze odważni, wiec ...
HD2 - jak rozebrać i złożyć? (http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=17423:hd2-jak-rozebra-i-zoy&catid=49:sprzet&Itemid=91)

fyme
12.08.13, 10:46
Wbrew obiegowym opiniom operacja rozebrania Leona do rosołu nie jest bardzo skomplikowana (jest za to czasochłonna) lecz trzeba podejść do tego ze spokojem :)