PDA

Zobacz pełną wersję : błąd podczas instalowania ROMu



zziopp
27.07.11, 17:17
witam
chciałbym zainstalować androida na swoim htc, lecz do tego potrzebny mi jest ROM 3.14. ściągnąłem go z jakiegoś bloga o htc hd2 i nie mogę go zainstalować. :'( telefon się bootuje a później wyskakuje error (na ekranie komputera). dziwne jest też to że po takim błędzie telefon powinien się zepsuć ( z tego co mi napisano po tym błędzie ) a mój normalnie działa. proszę pomóżcie :-\

Smogg
27.07.11, 17:39
Normalnie podałbym jakiegoś linka do romu i zasugerował ponowne podejście do wgrywania, ale patrząc po Twoim podpisie domniemam, że Twój Leon jest spoza polskiej dystrybucji, a to może trochę skomplikować sprawę poszukiwania odpowiedniego romu... Być może najprostszym wyjściem byłoby wrzucenie w słuchawkę HSPL, później jakiegoś customa na driverach 3.14 i wtedy odpalenie Androida z SD... no chyba, że jesteś zainteresowany NANDem :>

zziopp
27.07.11, 17:50
być może masz racje, kupiłem go na allegro za kilkaset zł mniej niż pozostałe. Ponowne zainstalowanie raczej by nic nie dało bo instalowałem to już dwa razy z Romem z różnych źródeł a HSPLa zainstalowałem według tego poradnika
http://forum.gsmcenter.pl/102158-post1.html może pan rzuci profesjonalnym okiem ;D

Proszę o respektowanie regulaminu forum.

Smogg
27.07.11, 19:19
I kiedy wchodzisz w bootloader widzisz informację o HSPL? Która wersja?

Jeśli Twój B/L jest już HSPL-owany, to wgraj jakiegoś customa - np. firestorm od ArturaN, jest na forum, na nim działa Android.

zziopp
28.07.11, 10:37
hspl to chyba 2.08.0000

Smogg
28.07.11, 11:50
No to na luzie wgraj FireStorma od ArturaN i na tym Android będzie się odpalał z SD ;)

ArturN
28.07.11, 12:34
Uaktualnij wczesniej tylko radio na 2.15 bo widze ze masz 2.04

zziopp
28.07.11, 14:39
znowu ten sam error. posłucham teraz Artura i zmienie radio
[hr]Dodano: 1311858252[hr]
mam mały problem z tym radiem , wrzuciłem na kartę plik LEOIMG.nbh i uruchomiłem w trybie bootloadingu pojawił się szary ekran z napisem loading... wcisnąłem czerwoną słuchawkę i nic. ciągle ten sam ekran. pierwszy raz próbuję zrobić jakieś zmiany w tej komórce i dlatego mam takie problemy