PDA

Zobacz pełną wersję : Usb flasher mode



hryspin
27.07.11, 22:06
Witam dzisiaj postanowiłem zmienić w swoim htc hd2 roma na andka z tego tematu:

http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/%28barrdroid-1-0-2%29%28hd2-android-rom%29%28cwmclk%29%28desire-hd%29%28data2ext%29%28rafpigna-1-9-oc/
Przeczytałem wymagania i wgrałem już hspl 2.8 ale mam problem z ClockworkMod Recovery
wszędzie pisze i nawet na you tube widać że trzeba wciasnąć i trzymać czerwona słuchwke ale u mnie jak ją wcisnę i trzymam to włącza sie normalnie tel nie wchodzi mi w to okno to trzeba wybrac usb flsh mode nie wiem co jest tego przyczyną mam radio 2.15, rom w wersji 3.14.479.2
z góry dziękuje za pomoc.

na początek ostrzeżenie za niekodowanie linków, później będzie warn

bartass127
27.07.11, 22:45
wgrałeś MagLdr ? z opcją USB flasher ? :D

Smogg
28.07.11, 00:03
Trzeba wgrać MAGLDR, później CWM z odpowiednim układem partycji... w międzyczasie stworzyć partycję ext na karcie pamięci, na partycję fat wrzucić zip z romem i wtedy zainstalować to via CWM...

Widzę, że od wersji 1.0.6 Barry już zaczął gotować na cLK... Jeśli więc masz w planach wgranie tej najnowszej wersji - pomiń pierwszą część posta i skorzystaj najpierw np. z tutoriala wgrywania cLK od Kamila na naszym blogu.

hryspin
28.07.11, 00:26
Dzięki śliczne wszystko miałem i zrobiłem nawet partycje tylko tego nie miałem jak narazie skopiowało sie i czekam na ten 1 boot on narazie 5 min logo htc na czarnym tle ale pisało że do 20 min może to zająć więdz czekam...jeszcze raz dzięki :)
[hr]Dodano: 1311876652[hr]
Jednak wisiało na tym logu htc na czarnym tle i przez 30 min nie poszło dalej ;/ a co do tego poradnika od kamila to wszystko fajnie ale gdy w clk jak już wpisuje fastboot reboot to mam trzymac na moim htc ikonke domku a tu trzymam i wchodzi w clk tam gdzie sa te białe napisy na czarnym tle a nie tam gdzie moge zainstaloac zip z sd ;/ co ja kurde robie źle teraz nawet jak jakos odpale kopiowanie i dam reboot system to nie wczytuje sie system(logo htc na czarnym tle) tylko wraca mnie do mgld tam gdzie mam boot sd itd załamał mnie ten tel...starczy czysty windows i idzie kurde bez problemu z bootloadera i potem ok a tak to mnie już coś trafia... jakieś sugestie ??

hryspin
15.08.11, 23:11
rifresh
ps. obecnie używam "MDJ_Revolution_HD_Super_Light_v._1.0_NAND" i wszystko ładnie chodzi jestem zadowolony tylko czasami jest jeden makament taki że jak wyłącze fona i chce go włączyć to zatrzyma sie na napisie GO GO GO!! i nie pojdzie dalej ale ta pozatym to chodzi miodzio :) mam mgl 1.11

Vinrael
15.08.11, 23:46
Może ten mankament to wina właśnie MagLDR w wersji 1.11... Wiem, że w wersji 1.13 poprawione zostały właśnie takie błędy...

hryspin
16.08.11, 10:52
Wgrałem 1.13 i 2 uruchomienie i działa :) dzięki wielkie ;D