PDA

Zobacz pełną wersję : Padnięty głośnik?



Flamaster
03.08.11, 09:02
Witam,
wczoraj z moim telefonem stała się bardzo dziwna rzecz. Musiałem go na moment wyciszyć, po czym kiedy już ponownie włączyłem dzwięki w telefonie, nic nie słychać. Działa mi ten głośnik z przodu, ale nie mogę nic zrobić z tym głośnikiem z tyłu. HR nic nie pomógł. Czy może być inna przyczyna niż zmęczenie materiału i gdzie ewentualnie mógłbym taki głośnik naprawić?

Vinrael
03.08.11, 12:31
Mamy rozumieć, że stało się to na windowsie?
I czy problem powtarza się przy słuchawkach?

Kiedyś miałem coś takiego u siebie na stockowym WM. Też myślałem, że popsuł mi się telefon. Jednal na słuchawkach też nic nie było słychać. To samo po HR. Później jednak zmieniłem system na FireStorma 219xx (nie pamiętam dokładnie :D) i problem zniknął.

Gdyby głośniczek fizycznie się popsuł, były by tego inne objawy, czyli np. trzeszczenie, etc. Żeby głośniczek zupełnie przestał działać, albo musisz mieć zjarany wzmacniacz w telefonie, albo nie wiem co...

Jeśli twierdzisz, że to uszkodzenie fizyczne, najlepiej oddać do Regenersis, jednak moim zdaniem to nie uszkodzenie fizyczne. Napisz jednak, czy problem powtarza się przy słuchawkach.

Pozdrawiam.

Flamaster
03.08.11, 13:27
Na słuchawkach słychać dźwięk normalnie. Teraz mam firestorm, ale zastanawiam się właśnie, czy jak wgram stockowy rom to może zadziała...
A drogo mnie w tym regenersis wyniesie? Bo już dawno gwarancji nie mam, kupiłem używany telefon.