PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóżcie! Klawisze nie chcą zgasnąć...



RgR
16.08.11, 23:47
Witam. Mam następujący problem, klawisze pod ekranem są ciągle podświetlone. Po zablokowaniu telefonu, gdy ekran jest wyłączony ich podświetlenie jest słabsze, ale ciągle jest ;/ Do wczoraj posiadałem oryginalny system, nic nie zmieniałem, a problem pojawił się sam. Wgrałem nowy rom, a problem pozostał... Może coś wymyślicie, z góry dzięki ;)

ArturN
18.08.11, 05:35
Skoro problem pozostal po zmianie romu to niestety nie jest to wina softu tylko sprzetu. Pozostaje ci serwis

RgR
18.08.11, 13:14
Ehh no trudno... Dzieki

Smogg
18.08.11, 14:03
Spróbuj jeszcze "dla pewności" zrobić ze 2 HR... choć jeśli zmiana romu nie pomogła to nie wróżę temu sukcesu...

O ile miałeś jakiegoś customa to pamiętaj, aby przed wysyłką słuchawki do serwisu pozbyć się HSPL (no chyba, że i tak już nie masz gwarancji z innych powodów).

RgR
18.08.11, 17:21
Okres gwarancji juz minął, stąd zmiana ROM'u :) A nie wiecie może czym spowodowane może być to podświetlenie ?

Smogg
18.08.11, 17:37
Może jakimś spięciem/zmęczeniem materiału, które powoduje niepełne wygaszanie się diod pod klawiaturą.

Pewnie jakiś "technik" po rozkręceniu słuchawki byłby w stanie bardziej konkretnie to zdiagnozować, niż my przez internet ;)

RgR
18.08.11, 22:52
Zapewne ;) Aczkolwiek na chwile obecną mam trochę wydatków i jestem zmuszony poczekać z oddaniem telefonu do serwisu ^^

Smogg
19.08.11, 10:16
Tylko pamiętaj, że bądź co bądź to jest telefon. Jeśli jest uszkodzony i mu odbija, to równie dobrze może odbić mu bardziej... Żebyś kiedyś budząc się rano nie zastał go rozładowanego z racji całej nocy siedzenia na gorącej sex-linii z siedzibą w Kuala Lumpur ;)

RgR
19.08.11, 15:03
Heheh, no nie byłoby miło ;) anyway, coś z tym będzie trzeba zrobic ^^

RgR
01.09.11, 22:00
Dzieki za pomoc, ale problem w jakis sposob sam sie rozwiazal ;]

maniek9611
02.09.11, 06:24
Dzieki za pomoc, ale problem w jakis sposob sam sie rozwiazal ;]

Cały Windows ehhhhh