PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja na nośniku USB lub karcie SD jest niemożliwa



lokus3
17.08.11, 02:02
Cześć wszystkim posiadacza HD2+Android. Ja mam takie mega pytanie dla was ponieważ wuja google mi nie potrafi pomóc, a naprawdę pytałem go na rożne sposoby ;( Zainstalowałem Androida Froyo 2.2 wersja na SD!!! Radio 2.15 rom 3.14 wypiek blacksidedown. Wszystko śmiga jak należy ale mam problem z instalacją niektórych aplikacji i gier. Dosłowny przykład -> Odpalam Android Market -> Szukam gierki Glow Hockey -> Następnie klikam zainstaluj -> 0%?20%?100%! -> Instalacja? -> I WIELKI KOMUNIKAT ?Instalacja na nośniku USB lub karcie SD jest niemożliwa?. Nie ze wszystkimi aplikacjami i grami tak się dzieje, ale średnio co 4 aplikacja/gra wyświetla mi ten błąd. PS: Zależy mi na tej grze. Grałem u kumpla na xperii i jest super. Pomożecie?
[hr]Dodano: 1313582149[hr]
Ok Panowie. Znalazłem rozwiązanie (w końcu :) ). Wystarczyło w ustawieniach "karta SD i pamięć telefonu" odmontować kartę SD. Myślałem, że jak tak zrobie to nie będę miał dostępu do karty SD z poziomu telefonu ponieważ oczekuję na jej fizyczne wyjęcie z niego ale jednak ODMONTOWAŁEM kartę i wszystkie aplikacje z błędem ruszyły ;)

Smogg
17.08.11, 15:12
No to gratulujemy poradzenia sobie z problemem :]

Jeśli faktycznie tak Ci się podoba Android, a przy WM nie trzyma Cię nic specjalnego, to sugeruję poczytać forum i przeprowadzić flash Androida do NAND - dużo przyjemniej się go obsługuje :-)

lokus3
19.08.11, 00:17
Przy WM, jak wielu ludzi poza mną trzyma mnie AutoMapa! :( :( Czym prędzej panowie od automapy napiszą wersje na androida tym ja prędzej zainstaluje Andka na pamięci nand ;) Oby jak najszybciej bo wiem, że andek z nand pracuje dużo szybciej niż z karty.

Vinrael
19.08.11, 16:18
[OT On]
Poza AutoMapą na świecie istnieje bardzo dużo nawigacji, w tym kilka które mogę polecić z własnego doświadczenia, np. Sygic - bardzo fajny programik, nowe mapy, łatwa obsługa.
Sam czekam na AM na Androida - jednak ma najbardziej aktualne mapy - ale ta nawigacja nie jest niezastąpiona.
[OT Off]