PDA

Zobacz pełną wersję : S2U2 - samoczynne blokowanie podczas nagrywania filmów



hokr
18.08.11, 07:22
Witam,
telefon blokuje mi się po 30 sekundach, wcześniej podczas nagrywania filmików mi się nie blokował, ale zainstalowałem S2U2 i samoczynnie blokuje mi się nawet jak nagrywam filmik, można to jakość zmienić w ustawieniach S2U2?
dzięki za każda pomoc!

Smogg
18.08.11, 09:03
Można. Musisz dodać wyjątki (w S2U2) - wybierasz tam dane programy podczas działania których ekran nie będzie się blokował. I gotowe :-)

hokr
19.08.11, 07:47
dzięki,
a można zrobić tak, żeby to blokowanie działało tylko na ekranie "dziś" - strona główna z pogodą?

Smogg
19.08.11, 10:13
Oryginalna blokada też tego nie ma. To w sumie dosyć niebezpieczne przy dotykowcach - np. jeśli przypadkowo wkładając telefon do kieszeni wejdziesz do menu, albo uruchomisz dialer - to ma się nie blokować? Później wystarczy kilka kroków z takim telefonem w kieszeni i cała książka telefoniczna obdzwoniona ^_^

Możesz dodawać masę wyjątków, ale najlepiej jest dodać tylko te programy, o których wiemy że podczas pracy mają pewne stany "dotykowej bezczynności" - czyli powiedzmy taka kamera, kiedy kręcimy filmik telefonem, taka przeglądarka internetowa w miejscu ze słabym zasięgiem... Ale ustawienie blokowania tylko i wyłącznie na główny ekran przy świadomości jak łatwo ten ekran opuścić w tym telefonie według mnie nie jest najfortunniejszym rozwiązaniem :)