PDA

Zobacz pełną wersję : Brak sterownika przy zmianie softu HD2



THo
25.08.11, 16:24
Witam wszystkich ,
Naszego kochanego LEOsia mam już sporo czasu, spory czas używałem na nim Androida w przeróżnych wersjach, ostatnio powróciłem jednak do wm6.5 i doszedłem do wniosku, że chciałbym przetestować jeszcze wp7.
No i zaczęły się schody, podpinam hd2 w trybie boot, aby zmienić radio ( na to obsługujące 576 mb ) i ... lipa
brak sterownika - myślę sobie , ok może nie ma na win7 x64 ... więc podpinam pod xp'eka i dalej nic,
Wcześniej jak wgrywałem Hspl to zainstalował się automatycznie, a teraz ma jakieś opory.. zgooglowałem więc ten ster , ale nic ciekawego nie było i tym oto sposobem znalazłem się tutaj, czy jest to coś tak prostego co przeoczyłem , czy coś spartoliłem przy moim HTC ?

Smogg
25.08.11, 18:01
(...)czy coś spartoliłem przy moim HTC ?


Do tego pewnie jeszcze dojdziemy... na razie spartoliłeś temat wątku - popraw go proszę...

THo
25.08.11, 18:19
Teraz lepiej ?
Puki co Leoś został odpięty od usb, szkoda, aby mu się coś stało w przypływie niekontrolowanej złości...

Vinrael
25.08.11, 21:48
aby zmienić radio ( na to obsługujące 576 mb )


Uhm... Że co?!
Jak zmiana RadioROM ma zwiększyć Ci ilość obsługiwanej pamięci?!
Jeśli chcesz 576 MB Ramu, musisz po prostu znaleźć ROM który tyle obsługuje, nie RadioROM!
Od siebie polecam wypieki kucharza ArturN :)

THo
25.08.11, 21:58
Szczerze, nie wiem . Po prostu robiłem wg instrukcji z innego forum (bez reklam ;p ) na zainstalowanie wp7...
Zresztą,
Problem mam z tym sterem akurat... bo wcześniej przy zmianie softu nie przypominam sobie, aby Leoś robił takie problemy...

Edit:
I po problemie ... Wystarczyło zaktualizować cośtam w windzie :/ (dziadowska 7'mka raz coś na niej działa a raz nie)