PDA

Zobacz pełną wersję : bezpłatny dostęp do internetu (aero2)



THo
02.09.11, 10:48
http://aero2.pl/www/aktualnosci.html
co tu dużo pisać, darmowy dostęp do internetu , za zaledwie 20zł(27, dla kogoś kto woli aby przynieśli mu wprost pod drzwi), które i tak nam zwrócą. Wszystko ładnie pięknie, ale zasięg nie jest wcale obiecujący, niby w grudniu ma być znacznie większy, ale obietnice- obietnicami...
Co o tym sądzicie ?

Smogg
02.09.11, 11:53
Trzy dychy to nie majątek. Dzięki działalności użytkowników serwisu Wykop UKE zainteresowało się regulaminem świadczenia usług przez Aero2 (początkowo karty sim mogła odebrać tylko osoba upoważniona/docelowy właściciel w ich biurze w Warszawie... dla mieszkańców np. Szczecina mogło być to uciążliwe ;)), więc mamy nadzieję, że będzie coraz lepiej... Choć tak patrząc na to co się dzieje wokół Aero2 łatwo można dojść do wniosku, że w polsce za darmo można tylko wp...dol dostać.

LTE Cyfrowego Polsatu ma być/już jest udostępnione w wolnej sprzedaży. Testy się już zakończyły i wypadły pomyślnie. Chyba wolałbym płacić i wymagać, niż raz zapłacić kaucję za kartę sim (te nowe ponoć są niekompatybilne z masą urządzeń tak baj de łej), a później mieć problemy z zasięgiem/sprzętem/działaniem (internet jest rozłączany po godzinie i wtedy loguje się ponownie)/niskim transferem (bo AFAIR ten nie jest imponujący)... Nie każdy lubi się wiązać umową z operatorem, ale czasami, jeśli policzymy nasz czas, ewentualne nerwy, sposób rozwiązywania problemów i tak po prostu spokój ducha, to może wyjść na to, że abonament kosztuje mniej niż darmowy internet :-)

THo
02.09.11, 12:33
Ja tam nie narzekam na mój pakiet w play, płacę 15złociszy i mam neta gdziekolwiek bym chciał :D dodając do tego, że necik lata z całą prędkością w moim "miasteczku" , a na wioskach troszkę dalej jak jadę to rzadko mi się Edge wyłącza...

Jestem ciekaw czy Polsat zrewolucjonizuje rynek z tą swoją ofertą ( byłoby miło ;) )