PDA

Zobacz pełną wersję : Wgranie Androida do HD 2 w Krakowie



MAX
08.09.11, 11:00
Witam , czy jest ktos w Krakowie czy okolicy kto moze mi pomoc wgrac do mojego HD 2 Androida , mam linku do strony jak to zrobic ale sa one w j. angielskim ( a ja tylko polski i niemiecki mam opanowany) a po 2 to jestm cienki w temacie obrobki computerowej itd. wiec te wszystkie hasla typu "brandy " itd sa mi zupelnie obce . Oczywiscie sie zrewanzuje odpowiednio :) . podaj moj nr. tel. jezeli by ktos mogl mi to wgrac to prosze o sms a ja oddzwonie : tel.
501-71-71-17 . BArdzo mi zalezy aby to zrobic w najblizszym czasie . Pozdrawiam

Smogg
08.09.11, 15:40
Zakodowałem Twój nr telefonu, aby tylko zalogowani go widzieli... niemniej jednak znając polską mentalność sugeruję zastanowić się, czy nie lepiej poprosić o PW od osób, które są skłonne pomóc, zamiast udostępniać swój numer wszem i wobec ;)

Jeśli jednak sam będziesz chciał spróbować swoich sił w temacie, to tutorial od ArturaN (z czasów kiedy jeszcze nie miał jabłka ;)) bardzo ładnie tłumaczy jak wgrać najprostszego* Androida do NAND. A jak dojdziesz do wprawy, to polecam cLK - How-To znajduje się na naszym blogu.

_________________
*Najprostszego, czyli takiego który nie wymaga masy kombinowania poza next/next/next/next TADAM! :) Zwykłe MAGLDR, bez CWM, bez większego ryzyka i problemów :-)

MAX
09.09.11, 20:57
a czy mozesz mi po prostu przeslac linka czy napisac gdzie dokladnie to na forum znajde ? bo jakos nie daje rady . dziekuje z gory .

maniek9611
09.09.11, 21:14
>>>KLIK<<< (http://hd2forum.pl/android-tutorialefaq/jak-wgrac-nand-android/)