PDA

Zobacz pełną wersję : HTC Sync + android 2.3.5



Janos
08.09.11, 20:32
Może ktoś wie jak rozwiązać problem z połączeniem albo jak ktoś z was wie jaki inny program będzie współpracował z androidem 2.3.5
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Vinrael
08.09.11, 20:41
"Może ktoś wie, jak rozwiązać problem z silnikiem, albo silniczek z jakiego miksera wstawić, by samochód dotarł na miejsce?"

Jeśli nie opiszesz dokładniej problemu, etc. nie będziemy w stanie Ci pomóc.
Przyda się także wersja twojego systemu na komputerze (czasami w Windows Vista i 7 pojawiają się takie krzaczki... Choć sam się z tym osobiście nie spotkałem.)

Smogg
08.09.11, 20:57
What? A HTC wydało oficjalnego 2.3.5?
Rom który masz w opisie to jeden z pierwszych NANDów, tam bywały problemy z HTC Sync.

Janos
08.09.11, 21:50
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=769026
jeśli to jest stary rom to nie wiem ...
Win 7 64bit

Smogg
08.09.11, 22:46
W opisie masz Rafdroida 1 z kernelem MDJ - a ten tandem jest stary ;)

Hyperdroid raczej nie będzie działał z HTC Sync. Potrzebowałbyś sportowanego romu z jakiegoś urządzenia, na którym HTC Sync działa - np. rom z którego korzysta kolega Vinrael.

Vinrael
08.09.11, 22:59
PRJ Clean Desire - działa już od dobrych kilku miesięcy, bez zwiech etc... miód benzyna :> Co prawda bez fajerwerków typu Sense 3.0 etc, choć dla mnie to lepiej - stabilniejsza praca, szybszy dostęp etc.
Polecam!

Smogg
09.09.11, 08:23
Bardziej mi chodziło o potwierdzenie, czy działa Ci HTC Sync z tym romem, bo ja to tylko jak przez mgłę pamiętam, że powinien, ale osobiście miałem tego PRJ bardzo krótko (okres skakania po różnych wypiekach) i tak jakoś mi się to zatarło :)

[OT=ON]
Nie wiem jak tam stoisz z czasem, ale wczoraj Chicken wrzucił na forum informację i linki do romów z Sense 3.0 i 3.5 które nie powinny stwarzać problemów graficznych czy z aparatem... I tak na przykład już w temacie romu NTD jest info - Graphic Glitches fixed... w takich chwilach trochę żałuję, że sam tego nie doczekałem na HaDeku :( ... Ale na szczęście mój tata ciągle go ma więc będę musiał go odwiedzić i poeksperymentować ;D
[OT=OFF]

Vinrael
09.09.11, 15:48
Działa jak najbardziej ^,^

[EDIT]
Nawet wkleję tutaj cytat z XDA:

Htc Sync does not work. Can someone confirm.

Yeah this does work have mine all synced up to outlook with HTC Sync

Smogg
09.09.11, 17:03
To może jeszcze poza potwierdzeniem byłbyś skłonny wkleić how-to jak to osiągnąć ;)
Przydałoby się to i autorowi i mojemu znajomemu :]

Vinrael
09.09.11, 18:19
http://www.htc.com/pl/howto.aspx?id=2273&type=1&p_id=312

Korzystamy z tego tutoriala, tyle, że wybierając Desire.
Udało mi się to na Windows 7 Ultimate x64 SP1.

Janos
10.09.11, 00:16
Wielkie dzięki pomogło dzisiaj mam zamiar wstawić 2 ciekawe romy na forum.
Proszę o zamknięcie tematu na pewno się przyda innym użytkownikom z tym androidem.