PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z odblokowaniem ekranu.



przeo_91
15.09.11, 22:41
Witam! Mam Problem z moim HTC HD2, mój telefon nie może wybudzić się ze stanu uspienia naciskam przycisk i nadal jest czarny ekran, czasamy wyciagnę baterię i też jest czarny nie działa :( Telefon kupiłem używany na allegro miał być w 100% sprawny a u taka chu*nia :( Czy to probolem z softem? Dodam że jak juz uda się go obudzić działa idealnie.

maniek9611
16.09.11, 09:29
Tu nie chodzi o to aby go zaraz naprawić i szukać przyczyny dlaczego tak się dzieje. Jeżeli jest 100% sprawny niech koleś sobie go zabiera i się martwi. Masz zawsze możliwość reklamacji!

THo
16.09.11, 11:00
Dokładnie , musisz napisać do sprzedawcy co jest grane , jeśli Ci tego nie zareklamuje/pokryje kosztów naprawy - sprawa do allegro. Chyba, że w aukcji było wyraźnie/mało wyraźnie napisane, że z jakichśtam powodów nie przyjmuje zwrotów, ale wtedy tak jak już mówiłem, możesz wystąpić o pokrycie kosztów naprawy;p

Smogg
16.09.11, 13:43
To zależy z jakich powodów ma mieć możliwość nieprzyjęcia zwrotu... jeśli sprzedaje "działający telefon", a po chwili "jeśli jednak nie działa, to nie przyjmuje zwrotów" to coś by było nie halo ;)

Jeśli sprzedającym był sklep i kupiłeś telefon poprzez opcję "Kup teraz", to masz 10 dni na zwrot.

Jeśli była to osoba fizyczna... to Maniek jest już specjalistą w załatwianiu takich tematów 8)

Sprawa zgłaszania większości tego typu przypadków do Allegro kończy się podobnie - zgłaszasz, czekasz na odpowiedź, a Allegro ma Cię tak głęboko w dupie, że Cię stamtąd nie słyszą. W najlepszym przypadku dostaniesz odpowiedź z szablonu że QXL Poland świadczy usługi najwyższej jakości, z należytą starannością i zasadami, a skoro ktoś Cię oszukał to idź na policję a nie do nich <^><^^><^>

maniek9611
16.09.11, 14:25
Yup ;D

Nie baw się w żadne naprawianie. Miałem ostatnio taki przypadek, nie będę opisywał go ale ile nerów kosztowało mnie cała sytuacja z jednym cwaniaczkiem z bąbką w nosie. Dwa tygodnie byłem bez telefonu bo był niezgodny z opisem w aukcji. Korespondencje poprzez allegro szablony (spory) i tak jak mówi Smogg - mają Cię głęboko w dupie. Trzeba trochę pokorespondować i wyjaśnić sprawę jak krowie na granicy aby mieć niezbite dowody i na koniec odesłać telefon. Jak będzie dalej problem z uzyskaniem kasy, no to wiadomo - policja i oszustwo internetowe. U mnie dopiero to zadziałało, ostrzegłem go i na szczęście nie musiałem iść się spuszczać jeszcze raz z tym samym tematem. Kaska jeszcze tego samego dnia była na koncie.
Gadaj z gościem, walcz o swoje :)

przeo_91
16.09.11, 22:05
telefon po HARD RESET działą narazie ok, bez problemów zobaczymy. ;D

Romanek100
22.09.11, 10:12
Telefon na to wygląda, że jest sprawny. Wina jest jak widzę we wgranym oprogramowaniu - po prostu jakiś program Ci zajmuje pamięć i blokuje tel.
jeśli jesteś zdecydowany to ja bym usunął wszystkie programy lub wgrał nory ROM i wtedy na czysto wiesz co jest z tel.
A jeśli nie to oddaj byłemu właścicielowi i kropka.

Vinrael
22.09.11, 16:27
@Romanek100
...
Zauważyłeś, kiedy ten wątek był założony...?
=,=

I że autor wątku znalazł rozwiązanie?...