PDA

Zobacz pełną wersję : Wyswietacz htc hd2



PuDer
18.09.11, 09:11
A wiec tak, wlasnie mam zamiar kupic telefon, i znajomy ma do sprzedania, i jak cos mowil ze mi przywiezie tylko zebym sie zastanowil na 100%, z tym ze przeraza mnie ilosc kolorow w tym wyswietlaczy! tylko 65tyss! to w k300i kiedys tyle mialem, ! czy moze ten wyswietlacz az tak tego nie odzwierciedla? i jak z dotykiem? mozna porownac do 3gs?

EDIT: prosze aby ktos doswiadczony napisal do mnie na gg, 1082571

Smogg
18.09.11, 10:43
Od tego jest forum, aby odpisywać tutaj.

Wyświetlacz HD2 w mojej opinii jest bardzo dobrze wykonany i super reaguje na dotyk. W porównaniu do iP3G albo Galaxy S I na pewno nie odstaje.
Jeśli natomiast chodzi o liczbę kolorów... oczy od tego nie bolą. Jak człowiek chce, to zobaczy, że jakieś przejście tonalne nie jest na tyle smukłe, jak mogłoby być gdyby tych kolorów było 16kk. Ale to trzeba być upierdliwym i chcieć to zobaczyć :-) Najłatwiej to zobaczyć jak masz podobne kolory na całym ekranie. Jeśli oglądasz jakieś zdjęcia czy grasz w grę - liczba kolorów wyświetlanych przez to urządzenie jest prawie że nie do odgadnięcia ;)

Vinrael
18.09.11, 11:52
Jedyna oznaka tego, że wyświetlacz ma 64k kolorów, to przejście płynne z szarego na biały etc. Ale i tak musiał byś się bardzo uważnie przyglądać.

THo
18.09.11, 11:58
Wyświetlacz jest nienaganny :) 3gs wg mnie przegrywa ( przez mniejszy wyświetlacz:P , nie ma to jak wygoda),
fakt z reginą czy super amoled'em , hd2 nie ma szans, ale ...to nie ta półeczka cenowa;)

Jak kupowałem swojego Hd'ka, to zastanawiałem się też nad samsungiem.. i przypomniała mi się opinia pewnego sprzedawcy z salonu play, który polecił mi właśnie HTC, ze względu na jakość wykonania, bo samsung ma obudowę taką jakby pierwotnie miał być zabawką (czyt. kiepski plastik) .

No a chyba największą zaletą naszego leosia jest to , że można w nim zainstalować system jaki nam odpowiada;)
na chwilę obecną jest mnóstwo rom'ów świetnie działających : wm6.5/wp7/android ;)