PDA

Zobacz pełną wersję : Parę programów



Szpadyzor
18.09.11, 21:38
Panowie potrzebuję porady i pomocy w wyborze aplikacji na androida do hd2, wiem że pełno tego jest tutaj, i o to chodzi, że pełno aplikacji jest, ja szukam tych najlepszych i sprawdzonych a więc :

1.Prosty kalendarzyk który tworzy ikone na ekranie i pokazuje miesiące i dni tygodnia, coś jak w htc sense (ten w poscie powyzej mnie jest zbyt wymyslny, ja szukam czegos prostego)
2.Jakis pogram do smsow, jak wiemy ten standardowy w androidzie jest sredni, wazne zeby byl przejrzysty i fajnie wyglądał
3.Jakieś fajne zegary na pulpit, bo te standardowe (a w moim romie jeden) są śmieszne, głownie mi chodzi o takie cyfrowe
4.Jakis prosty task manager
5.Jakis program do usuwania "temp" oraz innych smieci po ktorych htc moze zamulać, jest cos takiego na androida w ogole ?
6.Program do zdjęć tzn do albumów bo do zdjęc mam camera360, swoją drogą, tym programem można też nagrywać filmy czy tylko zdjęcia robić ?

bartass127
18.09.11, 22:14
Calendar GOWidget- kalendarz, prosty, czytelny, sam uzywam :D
GoSMS(pro)-ladny widzet, w pro mozliwosc ustawienia skorek itp.
FancyWidget-zegary, mnostwo skorek do pobrania dla zegarow i pogody :D
advenced task manager- chyba naj naj prostszy.
Do "temp" to nie wiem ;D
ostatnie j/w

Smogg
18.09.11, 22:16
A jakiego masz Androida?

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale to wszystko czego potrzebujesz jest w standardzie w HTC Sense 2.0/2.1/3.0/3.5 i tam sprawuje się wyśmienicie... W zasadzie te 6 punktów to podstawy i minimum co powinno zawierać się w środku udanego Launchera :-)

Vinrael
18.09.11, 22:28
Tak, wiem że jestem monotematyczny i ciągle wychwalam PRJ Clean Desire... Ale widocznie mam powody ;p

1. Kalendarzyk wraz z Widgetem miałem od razu po wgraniu ROMu. Sprawia się bardzo dobrze.
2. Akurat tutaj nie wiem, korzystam z oryginalnego i jest według mnie wystarczający.
3. To samo co w pierwszym punkcie. Mam 7 osobnych zegarów, o różnym wyglądzie.
Co do reszty - Zastanawiam się, po co Ci np. osobny program do zdjęć, jeśli ten wbudowany do androida jest przejrzysty, ładnie wyglądający i poprawnie działający...

Szpadyzor
18.09.11, 22:55
Android 2.3.5

Vinrael
18.09.11, 23:22
Chodzi raczej nie o wersję Androida, ale o konkretne distro. Czyli np. u mnie PRJ Clean Desire.

Smogg
19.09.11, 09:10
Jak dobrze Vinrael mnie rozumie 8)

Chociaż tutaj i tak dostaliśmy ciekawe info nt. Androida używanego przez Autora tematu. Otóż nie ma jeszcze Andka 2.3.5 z HTC Sense ;)

W takim razie, jest kilka rozwiązań:
1. Flash starszej wersji Androida, przeportowanej z innego HTC i posiadającej Sense.
2. Zainstalowanie jakiegoś wygodnego Launchera z masą Widgetów.
3. Zainstalowanie samej megapaczki widgetów, bo przypuszczam, że jakiś sensowny Launcher teraz i tak już masz.
4. Poszukiwanie wedle Twojej listy punkt po punkcie masy samodzielnych Widgetów/Aplikacji i instalowanie wszystkiego po kolei.

Jako maniak i wielbiciel nakładki od producenta telefonu skłaniałbym się ku opcji nr 1., zwłaszcza, że ostatnio wyszły romy z Sense 3.0 bez artefaktów graficznych :)