Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Ilość ram.

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    20.09.2011
    Posty
    2

    Ilość ram.

    Witam, ostatnio zainstalowałem Androida i powróciłem do WM bez zmiany hsdpl, otóż widzę, że gdy wyłącze wszysyko to mam tylko 40 mb wolnego ramu. Jak to naprawić?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Ilość ram.

    A do jakiego WM powróciłeś? Jeśli stockowy 3.14 to pamiętaj, że nie lubi się on z HSPL-ami
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    20.09.2011
    Posty
    2

    Odp: Ilość ram.

    No tak, teraz instalowałem 1.66, wyskoczył mi błąd "Not allowed" i jakieś liczby. Spl się przywrócił, teraz instaluję z komputera 3.14, zobaczymy co wyjdzie.

    EDIT. Teraz jest 200mb wolnego, wystarczy.

    Czy jeżeli mam już ten stockowy spl to przywróciłem gwarancę?? To tak, żeby nowego tematu nie zakładać

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Ilość ram.

    Tak, HSPL zawiesza gwarancję, przywrócenie oryginalnego SPL ją wznawia.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top