Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    06.04.2011
    Posty
    3
    Słuchawka
    HTC HD2

    Bateria krótko trzyma

    Witajcie,
    chyba pierwszy raz cos pisze ale chcial bym ie dowiedziec, czy da sie jakos wydluzyc dzialanie bateri? Mam HTC HD2 pod windows 6,5 a na karcie posiadam andka. Na samej windzie tel wytrzyma mi okolo 48h a kiedy przelaczy sie na andka to pokazuje mi ze wytrzyma max 9 godzin. jest jakis sposob by to jakos wydluzyc?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Bateria krótko trzyma

    Można pobawić się aby wyświetlał, że wytrzyma max 49h... a później i tak padnie po 9

    To ile trzyma bateria zależy od tego co robisz z telefonem. Jak leży sobie wyłączony w szufladzie to naładowana bateria wytrzyma kilka miesięcy. Jeśli natomiast katujesz go konfiguracjami, słabym zasięgiem, przeglądaniem internetu... no to perpetuum mobile to to nie jest

    Na forum jest podany sposób na reset statystyk baterii pod Androidem - u mnie pomógł.
    Android to system, który lubi się synchronizować z różnymi kontami - to też bym sprawdził (czy np. nie odświeża pogody i akcji giełdowych co 5 minut, a poczty co minutę).

    No i pytanie - czy faktycznie wytrzymuje 9h, czy jednak tylko tyle pokazuje? Masz Current Widget? Zapisujesz log do pliku? Jakie masz średnie "żarcie" w stand-by?

    I dalej - co robisz na telefonie pod kontrolą Androida, czego nie robisz będąc na WM? Jeśli WM służy do leżenia w stand-by to faktycznie, bateria - nawet w HD2 - jest w stanie wytrzymać 48h (co jest wynikiem bardzo rzadko spotykanym w tym telefonie). Jeśli Android jest systemem do gier i internetu... to 9h to też bardzo ładnie, bo ja swój telefon potrafię zagłodzić na śmierć w ciągu 3h
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top