Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Junior Member
    Dołączył
    03.10.2011
    Posty
    8

    Odp: Android na kartę (od zera)

    Witam was ponownie... otóż wgrałem raz Androida na kartę, podczas gdy mój HD2 miał aktualizację ROM producenta... Wszystko smiga prócz WIFI. Wczoraj zrobiłem hard reset, wgrałem Andka American Android - w przypadku tego Andka to samo! Ba! W inf. o fonie zamiast adresu MAC jest napisane, że NIEDOSTĘPNE! Chyba muszę jednak z tym jakimś Hard SPL pokombinowac... Ktoś może coś powiedzieć o moim przypadku? Pozdrawiam

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Android na kartę (od zera)

    Sprawdź MCCM SE 3.4, tam raczej nikt nie miał takich problemów

    A jak nie da rady i i tak będziesz bawił się z HSPL, to proponuję od razu wziąć się za NANDa
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    03.10.2011
    Posty
    8

    Odp: Android na kartę (od zera)

    Cześć! Po hard resecie odpalilem androida z karty i wszystko pieknie dzialalo. Po kilku dniach odpalilem HD2, załączył się Windows, kliknalem na HARET.exe, coś tam zamulilo i nic... Po ponownej probie odpalenia plikow clrc.exe i haret wywala mi błąd w stylu "nieprawidlowy plik, brakuje części...cos koło tego"... Co robić? Sformatowalem karte, wgralem andka na karte na nowo i dalej to samo... Jakieś sugestie? Dzięki za pomoc
    [hr]Dodano: [time]1318537708[/time][hr]
    Zrobiłem ponownie hard reset - wszystko działa jak trzeba. American Android działa ładnie, tylko dalej nie ma wifi... Pokombinuję jeszcze z ta wersją, którą Wy testowaliscie.... Pozdrawiam!


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top