Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    03.10.2011
    Posty
    8

    Android na kartę (od zera)

    Witam Was! Od roku mam HD2 (wersja systemu operacyjnego: 5.2.21913, wersja ROM: 3.14.479.2 WWE, data ROM: 10/04/10, wersja radia: 2.15.50.14, wersja SPL:3.03). Wszystko w telefonei jest producenta, nic do tej pory z moim HD2 nie robiłem. Chciałbym, aby ktoś z Was podpowiedział mi krok po kroku (jestem kompletnie zielony w tych tematach) jak zainstalować Androida na karcie (na karcie po to , aby mieć do wyboru który system ma się uruchamiać przy starcie telefonu). Pomoże ktoś? W Internecie jest wiele jakichś tam tutoriali - wiem. Ale chciałbym poznać Wasze zdanie, np. na temat który Android wybrać itp itd... Z góry wielkie dzięki...

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Android na kartę (od zera)

    Tutorial:
    1. Ściągnij Androida.
    2. Rozpakuj Androida.
    3. Podłącz HD2 do komputera w trybie pamięci masowej.
    4. Przekopiuj Androida.
    5. Odłącz HD2.
    6. Uruchom Androida.
    TADAM!
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    03.10.2011
    Posty
    8

    Odp: Android na kartę (od zera)

    Takie proste? Wow, już zaczyna mi sie podobac! No dobrze, ale jaka wersje wgrac? Z tego co przejrzalem to jest tego mnóstwo... Może ktoś coś zasugeruje? Dzięki za odp

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Android na kartę (od zera)

    MCCM SE v3.4, używałem kilka tygodni i polecam (mimo wieku wypieku). Śmiga z karty jak szalone Jeśli chcesz się pobawić, to przez ostatni rok powstało wiele innych Androidów do odpalania z SD, zawsze można znaleźć coś odpowiedniego
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    03.10.2011
    Posty
    8

    Odp: Android na kartę (od zera)

    [quote author=Smogg link=topic=1337.msg7584#msg7584 date=1317722584]
    MCCM SE v3.4, używałem kilka tygodni i polecam (mimo wieku wypieku). Śmiga z karty jak szalone Jeśli chcesz się pobawić, to przez ostatni rok powstało wiele innych Androidów do odpalania z SD, zawsze można znaleźć coś odpowiedniego
    [/quote]

    Hej! A nie muszę przypadkiem przed wgraniem na kartę Androida zmienić radio na inna wersje lub jakieś SPL (czy HSPL) - gdzieś coś czytałem..oo tu:
    Kod:
    http://forum.gsmcenter.pl/android-na-htc-hd2-f178/htc-hd2-android-z-karty-sd-instrukcja-krok-po-kroku-t19263.html
    Tu jest napisane ze muszę chyba zmienić jakieś HSPL, a ja mam SPL 3.0.3... Co wy na to? Czy wystarczy dostosować się do Twoich kroków i nic więcej nie kombinować?

    [gmod]brak znaczników code = pierwsze ostrzeżenie[/gmod]

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Android na kartę (od zera)

    Masz rom 3.14 i co się z tym wiąże poprawne radio. Tylko wrzucać i śmigać. Nie musisz instalować żadnego HSPL!!!!
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Android na kartę (od zera)

    Czasami działa bez HSPL - z oryginalnym SPL, czasami nie... jak sprawdzisz to zobaczysz, czy przejdzie i będziesz wiedział, czy trzeba kombinować... albo tylko się cieszyć
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    03.10.2011
    Posty
    8

    Odp: Android na kartę (od zera)

    Dzięki ludzie! Dzisiaj pokombinuję i dam znać... POzdrawiam!

  9. #9
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Android na kartę (od zera)

    Z tego co wiem, na 3.14 jest bez znaczenia, czy HSPL jest wgrane czy nie...
    Mi na oryginalnym stockowym 3.14 działał bez HSPL.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    03.10.2011
    Posty
    8

    Odp: Android na kartę (od zera)

    Otóż wgrałem na kartę Andka i śmiga piknie. Instalowało się może z 1 minutę, po chwili Android cieszył oko że hej. jest jednak jeden "mały" problem - otóż nie chce się połączyć z moją siecią WIFi!!! MAC karty się samoczynnie zmienił na 00:11:22:33:44:55. W ruterze dopisałem do dopuszczalnych MACow ten MAC i dalej nic... Nie może się połączyć! Ktoś coś wie? Gdyby nie ten feler byłoby świetnie... Dzięki i pozdro!


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top