Co prawda, wiem to bardziej z obserwacji i komentarzy innych użytkowników tej linii Androida (dla Desire HD), ale większość opinii sprowadza się do jednego - na dobre i wydajne buildy z (i na) Desire HD trzeba po prostu poczekać. Na HD2 wielu osobom po prostu lepiej działają buildy ze 'zwykłego' Desire, natomiast część komentarzy na samych stronach opisujących przeżycia z danym telefonem wskazuje na to, że DHD sam niekiedy ma problemy ze swoim natywnym Andkiem.

Wobec powyższego, osobiście dałem sobie na razie spokój nawet z testowaniem tych buildów... W sumie, to bardziej czekam na NANDa niż przeportowanie na HD2 wersji z każdego dostępnego telefonu z Andoidem, z G1 włącznie :P

A świeże telefony, tak jak i samochody itp. często cierpią na choroby wieku dziecięcego, co powoduje, że pierwsze partie i mocne wejście na rynek, poza sukcesem marketingowo-sprzedażowym nie zawsze muszą wiązać się z dostarczeniem konsumentom w pełni wartościowego produktu (krótki przykład: HD7, iP4 --> zasięg).

Osobiście jestem zdania, że buildy z DHD będą funkcjonalne na HD2 dopiero w momencie wyposażenia tego pierwszego w Androida 2.3 i komplet łatek usprawniający działanie... choć tutaj czas i mistrzowie z xda pokażą, czy się nie mylę

Anyway - 7 grudnia wyszła wersja MCCM HD 2.0 (Desire HD):
Kod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=856312