Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Ładowanie działa, a usb już nie ;/

    [quote author=Smogg link=topic=1362.msg7718#msg7718 date=1318578028]
    Hymmm... Kiedy pi pierwszej godzinie posiadania HD2 wgrałem do niego HSPL, to już tam pozostał do chwili sprzedaży... [/quote]

    Wgrałem 1.66 z karty więc ;]

    Jestem u znajomego - tego co ma identyczny problem, na jego kompie w ogóle nie wykrywa fona, tylko ładuje. Jego DHD zachowuje się tak samo. Już sam nie wiem

    EDIT :

    Już chyba rozwiązałem problem. Napiszę co i jak wieczorkiem, pozdrawiam

    EDIT 2 :
    A więc : Na wstępie powiem, że ten znajomy (tak - ten co ma DHD) ma firmę informatyczną (w tym sprzedaż części itd.) Dziwne wydawało mi się, że jego fon jak i mój nie są wykrywane przez komputer... Na moim kablu komp chociaż informował o tej "awarii". Czyli logicznie myśląc komp nie widzi telefonu, czyli kabel nie działa (skąd wiem że nie gniazdo ? Ano stąd że u mnie pokazywało awarię ) Znalazłem u niego w szafie nowy kabel micro (jeszcze zapakowany ) i "wtykłem" do kompa. Okazało się że i jego i mój kabel był/jest zwalony ;P Tyle hałasu o jeden kabel AŻ 10zł Od razu kupiłem i działczy. Pozdrawiam, i dzięki za pomoc i przepraszam za kłopot

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Ładowanie działa, a usb już nie ;/

    Ależ żaden kłopot

    Swoją drogą ciekawie Wam się porobiło - padły dwa... kable

    Lećcie lepiej teraz puścić jakiegoś totolotka, bo tego typu zdarzenia to pewnie jak trafienie szóstki
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #13
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Ładowanie działa, a usb już nie ;/

    Dobra, teraz NEWS stulecia - padł znowu? Wczoraj chciałem z wp7 pokombinować, ściągnełem roma itd, podłączam pod kompa i znowu nie widzi ;O Sprawdziłem na innym kompie i to samo - nie widzi.
    Gniazdo?
    Czy może chiński badziew za 10zł?

    Dodam że na galaxy ace co 2 raz łapie usb - ale trzeba do samego końca docisnąć. Na leonie jakoś ten kabel co ostatnio kupiłem słabo wchodzi i nawet potrafi sam wylecieć ;/

  4. #14
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Ładowanie działa, a usb już nie ;/

    Zakupiwszy HD2 kupiłem przy okazji kabelek od HTC... nie kosztował 10 czy 20 złotych, ale czterdzieści X_X, niemniej jednak działa bez zarzutu cały czas.

    Jednak powiem Ci, że jeśli jest taka sytuacja, to można się też zastanowić, czy właśnie któreś z gniazd - albo w Leonie, albo w komputerze - nie jest walnięte i zamęcza te kabelki na śmierć
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #15
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Ładowanie działa, a usb już nie ;/

    Żeby one chociaż były do rozebrania Sam bym się pobawił ;]
    Nie wiem, na allegro znalazłem po 1zł - zamówie 5szt - będzie na 2tygodnie
    Tak na serio - w sobotę wyskoczę do sklepu - tam gdzie kupiłem poprzedni kabel - też za 10zł - jak się rozwali to w niedziele kurier, regenersis i do piątku będzie już znowu u mnie (oby)

    Edit :
    Zapomniałem dodać - usb w kompie śmiga, na codzień mam podłączoną kamerkę pod te gniazdo w które wtykałem ten kabel. Ewentualnie leo.

  6. #16
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Ładowanie działa, a usb już nie ;/

    Pamiętaj, że kamera może być mniej czuła na jakieś zawirowania, niż Leonek Nie twierdzę, że to na pewno to (bo pewnie tak nie jest), ale póki co ciężko i to wykluczyć

    Ja tam zawsze wychodziłem z założenia, że jak już kupuję sprzęt za grubą kasę, to oszczędzanie na kabelkach czy ładowarkach jest proszeniem losu o nieszczęście. Jeśli od danego elementu ma zależeć "być albo nie być" mojej słuchawki, to patrząc na wydatki z takiej perspektywy, po wydaniu kupy kasy na telefon, kabelek za te kilka złotych więcej to kropla w morzu... może to samospełniająca się przepowiednia, ale odpukać, nigdy korzystając z oryginalnych akcesoriów nie narobiłem sobie problemów ze sprzętem.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top