Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    02.01.2011
    Skąd
    Lubin
    Posty
    4

    Instalacja Android NAND CWR i problem z otwarciem roma z SD

    Witam odrazu zaznaczam, że robię wszystko według opisu
    Kod:
    http://forum.gsmcenter.pl/windows-mobile-f53/htc-hd2-pierwsze-kroki-t13328.html
    Instalowałem już wcześniej innego roma, ale niestety był problem z czujnikiem ruchu i GPS dlatego zdecydowałem się go zmienić i niestety nie dało rady. Sytuacja jest taka, że po przerzuceniu na SD plików: zImage, initrd uruchamiam go ponownie androida DAF, wchodzę do MAGLDR i przechodzę do 5. USB Flasher i czekam aż pojawi się Wait USB... USB. Wtedy instaluję wtedy DAF z paczki CWR i instaluje mi się elegancko. Jak mi się uruchamia on ponownie wywala błąd NAND Kernel Open Failed wtedy przechodzę jak w opisie do 2. Boot AS SD i wywala mi błąd SD Kernel Open Failed. Romy mam w formacie ZIP sprawdzałem kilkakrotnie. Podczas jednej sytuacji zrobiłem coś takiego, że niestety pominałem punkt instalacji DAF'a z paczki oraz bawienie się plikiem flash.cfg i zainstalować chciałem go odrazu po wgraniu plików: zImage, initrd na kartę SD i od wtedy problem się zaczął. Wgrywałem jednak później od nowa DAF'a z paczki ze standardowym flash.cfg jednak to nic nie pomagało. Jedyny ratunek to wgranie w moim przypadku ROM'a DAF jednak bym chciał CWR z wiadomych przyczyn. Jeśli ktoś wie co może być nie tak co można zrobić, aby przejść przez to to proszę o pomoc.


    [admin]Na tym forum linki zewnętrzne kodujemy.[/admin]

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Instalacja Android NAND CWR i problem z otwarciem roma z SD

    Romy w CWM instalujesz wchodząc w AD Recovery (w MAGLDR), albo przytrzymując domek tuż po uruchomieniu telefonu (w cLK). Tych romów nie rozpakowujemy, w CWM .zip jest odpowiednikiem np. .nbh w WM.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top