Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Junior Member
    Dołączył
    14.10.2011
    Posty
    27

    Odp: Pomoc z instalacją RunnyMade

    A co to CWM? ClockWork Recovery?
    I co moze byc nie tak z archiwum z ROM'em. Ściagnalem wersje ktora wszystkicm hula...
    Nie wiem juz co robie nie tak...
    Aha partycje ext3 tez robile z poradnikiem.
    Moze jeszcze swapa zrobic?

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Pomoc z instalacją RunnyMade

    Czasami bywa tak, że w wielu, wielu, wielu bitach, które składają się na całe archiwum, wkrada się jakiś błąd, który to powoduje, że cała reszta nadaje się do pupci Ściągnij raz jeszcze i spróbuj ponownie. W między czasie zainstaluj ponownie CWM (tak, CWM to ClockWorkMod Recovery), na nowo przeprowadź partycjonowanie karty, po prawidłowym partycjonowaniu podepnij kartę do zewnętrznego/wewnętrznego czytnika w komputerze, wgraj na niego .zip z romem, ponownie wsadź kartę do Leona i wtedy instaluj i uruchamiaj :-)

    Rozumiem, że masz prawidłową wersję MAGLDR/cLK?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    14.10.2011
    Posty
    27

    Odp: Pomoc z instalacją RunnyMade

    Niestety nie mam czytnika ani nawet adaptera, partycjonowanie robilem przez mass storage.
    Sprobuje jutro wgrac od nowa
    Dzieki za rady

    @EDiT
    niestety ludzie, wgrywam to juz kilkanascie razy i dalej nic. wszystko wedlug instrukcji.
    jest hspl, jest radio 2.15, jest magdlr, jest cwm, jest partycjonowanie, jest zip na karcie, jest instalacja complete
    tylko za cholere nie chce sie uruchomic...
    czy ktos ma jakis pomysl?
    p.s. jesli chodzi o partycje to mam 2:
    1gb ext3 i reszta fat32, czy to jest ok?

    @EDiT2
    ok, ludzie. wreszcie to zrobilem. jakis blad robilem podczas partycjonowania.
    ale mam kolejny problem...
    instaluje rom (ten czy inny z sense 3.5) i o razu po instalacji wywala brakuje pamieci wewnetrznej. rzeczywiscie jest tylko 12kb. jak to mzliwe? nic nie instalowalem. czy to mozliwe zeby sam rom tyle zzeral?
    jakos innym chodzi na hd2 a ja nic nie moge zrobic bo tel zawalony.
    pomozcie.

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    14.10.2011
    Posty
    27

    Odp: Pomoc z instalacją RunnyMade

    ok, ok jestem coraz blizej
    okazalo sie ze nie zrobilem task'a przed wgraniem Androida
    zrobilem task29, wszystko od nowa i super fajnie
    ale pojawil sie kolejny problem
    instaluje androida (obojetnie jaki rom)
    i niestety pojawia sie ekran boot'ujący po czym telefon samoczynnie restartuje sie
    i znow pojawia sie ten sam niebiesko czarny ekran po czym tel restartuje sie
    i tak w kolko.
    co bym nie zainstalowal nie da sie tego uruchomic.
    juz nie wiem o co chodzi.
    macie jakies pomysly?

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Pomoc z instalacją RunnyMade

    Wydaje mi się, że nadal jest jakiś problem z partycjonowaniem - wygląda na to, że Android nie "czuje" tej partycji ext - stąd brak miejsca już po pierwszym boocie i przypuszczalnie stąd też te rebooty.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    14.10.2011
    Posty
    27

    Odp: Pomoc z instalacją RunnyMade

    To jak wytłumaczysz fakt, że wcześniej mi sie udało zainstalować tylko ROM był zawalony bo taska nie zrobilem. Dlatego wywalalo brak pamieci. Ale system ruszył (zmiescil sie na styk )


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top