Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    20.10.2011
    Posty
    22

    Pamięć Telefonu a SD o co Chodzi?

    Witam!
    Znów pewien problemik. Bowiem zainstalowałem sobie Andka 2.2.1 no i śmiga wszystko ładnie pięknie ( oczywiście parę wad jest ale co tam ) nooo i problem polega na tym, że gdy chce zainstalować więcej aplikacji na telefon wyświetla mi się komunikat : "Mało miejsca na aplikacje" i moje pytanie brzmi, Czy chodzi o to że nie doczytałem czegoś i powinienem wpierw zrobić formatowanie karty i zrobienie w jej FAT32, swap, ext3 itd. i później instalować Andka z zipa na kartę? i czy to wtedy będzie w androidzie widziane że np mam 3 GB wolnej pamięci a nie 18 MB jak teraz? bo sadze ze moje niedopatrzenie poskutkowało tym ze Andek rusza z telefonu ale niestety wszystkie jego pliki także w jego pamięci się zapisują. Pamiętam ze jak testowałem Adnka na SD jeszcze na WM to wtedy mi pokazywał ze mam jeszcze 6 gb wolnego hehe ale nie wiem czy jak zainstaluje NAND'a właśnie przy użyciu formatowania karty SD to wtedy też będzie mi tak się wyświetlało i nie będę mieć problemów z pamięcią?

    Ogólnie kartę mam 8GB może mi ktoś od razu powiedzieć jak mam podzielić partycje? ( w sensie objętości pamięci poszczególnych partycji) ahhh no i jeszcze jedno, Która partycja odpowiada za system, itd i za to by np włożyć muzykę tam itd?? ( bo głównie chodzi mi o to żeby prócz systemu także jeszcze móc włożyć dużo utworów
    Pozdrawiam!
    PS: Zapewne Vinrael Smogg i Maniek z chęcią się wypowiedzą :P Hehe
    "Nigdy Nie Mów Nigdy"

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Pamięć Telefonu a SD o co Chodzi?

    [quote author=fabi31xtt link=topic=1410.msg8093#msg8093 date=1320106089]
    PS: Zapewne Vinrael Smogg i Maniek z chęcią się wypowiedzą :P Hehe
    [/quote]

    Oczywiście, tylko musisz albo poczekać aż nam opadną fusy do wróżenia, albo wróżka Miranda wytoczy nam nową magiczną szklaną kulę, bo ni cholery nie wiem na razie jakiego masz Androida i czy obsługuje partycję EXT/SWAP...
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    20.10.2011
    Posty
    22

    Odp: Pamięć Telefonu a SD o co Chodzi?

    A wiec tak, andek wersji 2.2.1 / wersja kompilacji : mdj Revolution HD / wersja oprogramowania : 1.3 jeszcze cos potrzeba to mowic. A co do pytania to bedziesz wiedzial o co mi chodzi? Pozdro
    "Nigdy Nie Mów Nigdy"

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    14.10.2011
    Posty
    27

    Odp: Pamięć Telefonu a SD o co Chodzi?

    Widzę 2 wyjścia:
    - albo zrobiles zle partycje
    - albo nie zrobiles taska

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Pamięć Telefonu a SD o co Chodzi?

    A ja widzę jeszcze jedno wyjście - MDJ Revolution HD nie wspiera A2SD/Data2EXT. Jego drugi Revolution TEŻ NIE.

    Tak jak koło skamielin dinozaurów nie znajdujemy Intel Core-i7, tak bardzo stare romy nie wspierają pewnych trochę nowszych technologii.

    Zainstaluj coś nowszego.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    14.10.2011
    Posty
    27

    Odp: Pamięć Telefonu a SD o co Chodzi?

    Rzeczywiscie To jest najbardziej prawdopodobne.
    Proponuje FroYo

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Pamięć Telefonu a SD o co Chodzi?

    To jest Froyo - Android 2.2.x.

    Ja proponuję - jeśli faktycznie potrzebujesz romu posiadającego A2SD/Data2EXT - zainteresować się wypiekiem Barrfind2 "BarrDroid", albo imilka incredible s 1.1.

    Zresztą, XDA jest pełne bardzo dobrze opisanych i skomentowanych romów
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    14.10.2011
    Posty
    27

    Odp: Pamięć Telefonu a SD o co Chodzi?

    Ocywiście miałem na myśli Stock'a Desire a napisałem FroYo

  9. #9
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Pamięć Telefonu a SD o co Chodzi?

    Czyżby następny fan PRJ? :P
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    14.10.2011
    Posty
    27

    Odp: Pamięć Telefonu a SD o co Chodzi?

    ee tam fan od razu


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top