Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Android odpowiedni dla mnie

    Ta distro to najbardziej zbliżony Android do tego, który siedzi w Desire Bravo.
    Jeśli zdarzają Ci się zwiechy, oznacza to że na początku nie zrobiłeś HR przy pierwszym włączeniu. W zasadzie nie wiem co to zmienia, ale po tym działa lepiej. I pamiętaj, że tutaj tak jak na WM do sprawnej pracy musisz wyłączać aplikacje. Polecam do tego prosty program Advanced TaskKiller.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  2. #22
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    27.02.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    120
    Słuchawka
    Sensation XE
    Rom
    fabryka
    Radio
    fabryka

    Odp: Android odpowiedni dla mnie

    Jak już pisałem w innym wątku, miałem ogromne problemy żeby zainstalować jakiegokolwiek roma z andkiem. Udało mi się tak naprawdę tylko z Hiper i prj clean Desire. Z racji wyglądu wybrałem ten drugi. Instalacja łatwa i błyskawiczna, system działa już cały dzień będąc intensywnie eksploatowany i zero problemów. Żałuję przesiadki z WM tylko i wyłącznie z jednego powodu czyli AM. Pod każdym innym względem (szybkość działania, jakość grafiki, mniejsze zużycie baterii, o wiele większa baza programów) Andek jest lepszy od WM i jeśli nie będzie żadnych problemów z działaniem za kilka dni to przestanę całkiem żałować.

    Do samej synchronizacji kontaktów i kalendarza osobiście polecam Funambol. Jakoś ciągle nie mogę się przekonać do gmaila
    http://gzres.blogspot.com - Nic ciekawego, czyli moje patrzenie na świat przez obiektyw

  3. #23
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Android odpowiedni dla mnie

    właśnie chyba z powodu Automapy przejdę znowu na WM ... Nie wiem, czy Google Maps mogą mi zastąpić AM

    no ale się zobaczy - btw nikt mi nie mówił żeby zrobić ten HR ...
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

  4. #24
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Android odpowiedni dla mnie

    I znowu głosy ubóstwiające AM... To naprawdę fajna nawigacja, gdy wyjdzie na androida to z niej będe korzystał, ale jest wiele konkurencyjnych programów. Na AM świat się nie kończy. Od siebie polecam Sygic Aura.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #25
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Android odpowiedni dla mnie

    Wiesz Vin... ja juz mialem trudnosci z przejsciem z tom tom'a na AM wlasnie dlatego wole sie juz trzymac jednego programu nawigujacego. Sprobowalem andka no i wszystko ladne jest, ale brakuje mi paru rzeczy co byly na WM. Kwestia gustu ale nie moge powiedziec, ze jakby na andku dalo sie zainstalowac AM to pewno wogole bym nie wspominal o przejsciu spowrotem na WM.

    Tymczasem rozejrze sie po jakichs custom romach, lub jeszcze troche potestuje inne andki
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

  6. #26
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Android odpowiedni dla mnie

    Przywiązanie do AutoMapy spowodowało, że AndroidNAND zagościł w moim HaDeku dopiero w lutym, a nie od razu w styczniu tego roku :-)

    Powiem tak, człowiek jest takim zwierzęciem, które potrafi szybko się przyswajać do nowego i jeśli będziesz miał chęci, to przejdziesz na inną nawigację bez nostalgicznego wspominania byłego.

    Fakt, jeśli chodzi o pokrycie i numerację, w naszym kraju AM nie ma sobie równych. Ale producenci nawigacji na system z robotem też nie próżnują. Sygic Aura jest bardzo ciekawą i wystarczającą do większości tras nawigacją. Do tego mamy MapęMap - największy konkurent pod względem pokrycie dla AM. Poza tym, jest jeszcze nawigacja Google, oraz bardzo przyjemny programik, którym to jest Yanosik, przejmujący przy okazji funkcje dotąd kojarzone z CB-Radiem.

    Chcieć to móc i można się przestawić... kwestia tylko tego czy się chce
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #27
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Android odpowiedni dla mnie

    No sam jestem potwierdzeniem z powodu am zwlekałem i zwlekałem wczoraj androida zainstalowałem i o am zapomniałem ;]

    Ps. Ale mi się zrymowało ;]
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  8. #28
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Android odpowiedni dla mnie

    Panowie i Panowie, testował ktoś z Was zmodzony rom z chińskiego HD2 ? ;]
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top