Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 147
  1. #131
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Ogólnie to niby powinno pomóc już po pierwszym... tyle mówi teoria

    Praktycznie natomiast - na tym MCCM też robiłem co najmniej 2 resety, żeby było "znośnie" :-)
    Na NANDzie żarcie baterii zazwyczaj jest jednak niższe
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #132
    Junior Member
    Dołączył
    10.05.2011
    Posty
    14

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Dopiero drugi reset znacznie poprawil zycie baterii ale dopiero po chwili...
    Po naladowaniu do pelna odpalajac winde i po wlaczeniu Andka z karty, juz na dzien dobry ten pokazywal 99% i dosc szybko spadalo, dopiero ponizej 95% na czuwaniu prad spadl do 5-6mA, a pozniej nawet do 2mA
    Efekt: 5 godzin na baterii w roznych miejscach, 3 smsy i 2 rozmowy po ok 3 minuty, sprawdzanie loga co 30 min i stan baterii 89%
    Jest znacznie lepiej

  3. #133
    Junior Member
    Dołączył
    16.12.2010
    Posty
    3

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Koledzy, nie działa mi wifi! Jest na to sposób?
    Dzięki za pomoc.
    [hr]Dodano: [time]1306574222[/time][hr]
    Chłopaki pomocy :
    Andek działa, a wifi nie. Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. W ustawieniach mam wszystko prawidłowo poustawiane, a ciągle przy próbie połączenia z wifi wyskakuje napis ROZŁĄCZONA.
    Dzięki wielkie za pomoc

  4. #134
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    A czy jest tak tylko z jedną siecią, czy z każdą siecią WiFi? Może to kwestia hasła albo filtrowania po MAC?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #135
    Junior Member
    Dołączył
    16.12.2010
    Posty
    3

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Jak wyjdE z Andka to leo łączy się z wifi.

  6. #136
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Ale Android i WM to dwa oddzielne, autonomiczne systemy - jeśli np. hasło do WiFi wpisałeś tylko w jednym z tych systemów, to nie dziwić mnie będzie to, że w drugim bez wpisania tego hasła nie możesz połączyć się z daną zabezpieczoną siecią.

    Sugestia: jeśli nie wpisywałeś hasła do sieci: wpisz je, jeśli je wpisywałeś: zapomnij sieć i wpisz jeszcze raz. Sprawdź też, czy z innymi sieciami również nie możesz się połączyć.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #137
    Junior Member
    Dołączył
    16.12.2010
    Posty
    3

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Już przerzuciłem się na Rafdroid 4.2 i tam też nie działa mi wifi. Hasło wpisuję poprawne, a ciągle przy próbie połączenia wyskakuje ''Rozłączono''. Innych sieci nie mogę sprawdzić ponieważ są zabezpieczone.

  8. #138
    Junior Member
    Dołączył
    10.05.2011
    Posty
    14

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Zauwazylem dzis nastepujacy problem
    Rano wychodze z domu, tel zablokowany w kieszeni...
    Przyjezdzam do pracy, telefon nadal zablokowany, ale... wlaczony jest bluetooth i wifi
    Pomijajac fakt ze 2 dni temu sam zadzwonil mi do kogos
    Jesli wyciagasz telefon z kieszeni i sam wlaczyl sie bt i wifi to wiedz ze cos sie dzieje...
    Jakies pomysly oprocz powyzszego?

  9. #139
    Junior Member
    Dołączył
    22.07.2011
    Posty
    5

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Hej, to trochę odświeżę temat.
    Jest nowa wersja, heheh.

    Kod:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=950035
    Pozdrawiam

    Sorry, My mistake.


    [admin]Linki zewnętrzne kodujemy.[br]Sprawa wersji czwartej przewinęła się przez forum, Twój link także - o tutaj.[br]Szukajka Twoim przyjacielem jest [/admin]

  10. #140
    Junior Member
    Dołączył
    04.08.2011
    Posty
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    witam! ściągnąłem właśnie tę dystrybucję, ale odpala się i odpalić coś nie może (czekałem 40min..), plik data.img usunąłem, ma ktoś pomysł w czym jest problem? będę wdzięczny za pomoc info o oprogramowaniu na moim HD2: wersja ROM 3.14.118.1 (04666) PLK, wersja radia 2.15.50.14


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top