Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 147
  1. #61
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    @nemezis: piękny post :-)

    1. Jest to jakaś opcja, chociaż IMHO najlepiej jest walić od razu HSPL i jakiś custom na driverach 3.14 oraz testować to przy okazji z różnymi radiami (dla mnie gwarancja na słuchawkę jest na dalekiej pozycji z listy priorytetów jej używania ;P)

    2. True, katalog Androida to "Android" na karcie SD :-)
    2a. U siebie odpalając tego MCCM-a nie robiłem nic z cmdline po prostu 2 pliki, a to zmierza do następnego punktu:

    3. haret.exe to uruchomienie Androida, najpierw należałoby uruchomić CLRCAD aby w Andku mieć dźwięki... ale tutaj, jak w 2a. - zmierzamy do kolejnego:

    4. Loader powinien załatwiać powyższą sprawę Najs ;]

    Z Angry Birds to mnie zaskoczyłeś. U mnie się odpalało od początku... choć inna sprawa - ja odinstalowałem tą, która jest razem z tym MCCM-em i ściągnąłem z marketu nowszą wersję :P

    Dorzucę, że z moich obserwacji (choć to może jednak nie jest najodpowiedniejsze słowo dla tego co chcę powiedzieć ) wychodzi na to, że w Androidzie faktycznie lepiej słychać rozmówcę.. inne wrażenie jest takie, że programy uruchamiają się szybciej... Jest przyjemniejszy w użytkowaniu :-) Jego bolączką jest brak AM... ale też nie każdy z niej korzysta - jednak właśnie dlatego mam Andka "tylko" z karty.

    Kończąc:
    Cytat Zamieszczone przez nemezis
    wydaje mi się że na kompletnego żółtodzioba udało mi się przeprowadzić cały proces jak należy.
    W dwóch słowach: tr?s bien :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #62
    Junior Member
    Dołączył
    24.12.2010
    Posty
    21

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Żebym jednak nie rozpływał się nad andkiem coś mnie jednak trapi. Mianowicie przyzwyczaiłem się w WM do Menadżera urządzeń, tutaj o ile się nie mylę tę funkcję spełnia przykładowo Kill Task Manager. Nie trafia jakoś do mnie toto może to kwestia przyzwyczajenia.

    Inną sprawą są podobno "jaja" z wysyłanie smsów. Ten build odpowiada Andkowi 2.2, a z tego co się dowiedziałem występuje tam problem w postaci wysłania sms'a do kogoś innego niż się zaplanowało :P

    Reasumując i tak już moje lukrowane wypowiedzi nt. Andka z karty, jestem zadowolony

    EDIT :

    Coś mi zjada baterie , robiłem już trick z logiem baterii i różnicy nie widać. Dodatkowo im więcej widgetów mam na pulpicie tym bardziej wszystko muli Tak ma być ?

  3. #63
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    16.11.2010
    Skąd
    asdad
    Posty
    180
    Słuchawka
    i9100 S2
    Rom
    2.3.4
    Radio
    920391

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Smog masz jakieś pomysły ??
    [img width=201 height=150]http://www.hip-hop.pl/news/pic/large/5/4/7/1249843745.jpg[/img]

  4. #64
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Tak, mam głowę pełną pomysłów

    Odznacz wszelkie synchronizacje, raz jeszcze zresetuj statystyki, wyłącz telefon, wyjmij baterię, wyłączony naładuj do pełna, odpal Androida, skilluj TasKillerem niepotrzebne procesy, pozamrażaj TitaniumBackup (płatną wersją, niestety) procesy, których nie chcesz uruchamiać przy starcie, wyłącz - kiedy nie używasz - WiFi, BT, zmniejsz podświetlenie... jeśli tak Ci ten build żre baterię, to coś jest faktycznie 'nie halo'... Zawsze możesz się też zastanowić nad innym buildem :-P
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #65
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    16.11.2010
    Skąd
    asdad
    Posty
    180
    Słuchawka
    i9100 S2
    Rom
    2.3.4
    Radio
    920391

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    O jakie synchronizacje chodzi ??
    [img width=201 height=150]http://www.hip-hop.pl/news/pic/large/5/4/7/1249843745.jpg[/img]

  6. #66
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Pobieranie danych pogody maili itd.
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  7. #67
    Junior Member
    Dołączył
    24.12.2010
    Posty
    21

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Generalnie mam wyłączone wszelkie synchronizację. Leo miałem naładowanego o godzinie 9 do 100% , od 10 godziny do 15% używałem go dość ( głównie przeglądarka pdf + kalkulator ), w tej chwili mam 57% baterii. Może po prostu tak ma być a ja szukam dziury w cały

    Ale kolejne pytanko, czy jest jakiś TaskManager który automatycznie "zabija" aplikacje ?

  8. #68
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Nie wiem jak z "automatem"... ja to robię manualnie - killując TasKillerem i jest to dla mnie zadowalające :-)
    Choć fakt, jest to również upierdliwe, kiedy po każdym 'wyjściu' z aplikacji trzeba ją dodatkowo 'zabić'. Ale jak już mówiłem - ja się przyzwyczaiłem
    @Zabijaka75 - Kasier Ci odpowiedział, właśnie to miałem na myśli :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #69
    Junior Member
    Dołączył
    24.12.2010
    Posty
    21

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    W walce z aplikacjami coś mi się udaje wygrywać. Natomiast dziwna sprawa ale ( tak myślę ) usunąłem jakiś plik i nie działa mi aplikacja Marketu. Pojawia się biały ekran, tak jakby aplikacja chciała startować i zaraz się wyłącza.

    Inną sprawą jest zdaje się mój błąd, nie sformatowałem wcześniej karty i teraz robiąc zdjęcia na andku, po podłączeniu leo kablem do kompa nie widzę zrobionych zdjęć. Nie ma ich w folderze DCIM, ba nie ma ich nawet w żadnym folderze związanym z androidem. Zdjęcia są widoczne tylko w telefonie.

  10. #70
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    16.11.2010
    Skąd
    asdad
    Posty
    180
    Słuchawka
    i9100 S2
    Rom
    2.3.4
    Radio
    920391

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Mam pytanko potrzebny mi jest jakiś widżet pokazujący % mojej baterii jest coś takiego w tym romku czy trzeba dograć proszę o pomoc!
    [img width=201 height=150]http://www.hip-hop.pl/news/pic/large/5/4/7/1249843745.jpg[/img]


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top