Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 147
  1. #81
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    niestety musz porzucić andka nie mam nerwów do niego.. może spróbuje jak znudzi mi sie wm, nand'a jakiegoś.
    Wczoraj aby zniwelować mrożenie przy budzeniu sformatowałem karte zgodnie z zaleceniami.. Po tym wszystkim ten android działa jeszcze gorzej.. zamulony strasznie.. niewiem czemu, wydaje mi sie że dlatego że łąduje non stop muzyke (już załadował kilka tysiećy tej samej "ścieżki dźwiękowej" bo to jakiś plik dxwiękowy systemowy :/ ehhh), oczywiście galeria zdjęć nie widzi i nie może sie uaktualnić.
    dzięki za pomoc...

  2. #82
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    szczerze mówiąc to ja wogóle nie zauważyłem żeby mi mulił telefon, a nawet wręcz przeciwnie działa wyśmienicie i szybko
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #83
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    poradziałem sobie z tym problemem na 22 sposoby , zainstalowałem jednak mattc Leo + Froyo w/Sense 1.8 , już tutaj było zdecydowanie mniej mrożenia. Do tego zainstalowałem blokade LockBot Pro (polecam) i po tym już prawie wogole nie mrozi przy budzeniu sie (zdarza sie to ran na długi czas, ale itak szybko dość wstaje).

    Co do tej blokaty to ylko mnie wkurza to bo znikneła animacja pogody >

  4. #84
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Tyle tylko, że mattc Leo+Froyo w/Sense 1.8 jest baaaardzo starym Andkiem, w którym Market lubi nie działać dlatego wątek z tym buildem na forum został przeze mnie zamknięty - jak coś nie działa, to lepiej zainstalować coś mniej archaicznego od września dużo się zmieniło na polu Androida na SD (a od 30 grudnia jeszcze na polu NANDa :P).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #85
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Smogg powiem Ci że on chodzi mi najszybciej, i wszystko działa bardzo dobrze.. zaskoczyłęś mnie tym że jest stary. Market chodzi bez zająknięcia.

  6. #86
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Hmm, ja pamiętam, że jak go miałem, to w Angry Birds niestety pograć sobie nie mogłem :-[
    Nie wiem o co chodzi... może, jeśli np. zaktualizował Ci się Market do tego nowszego, to "nagle" to wszystko ruszyło... tak czy inaczej - w dziale z Androidem z karty jest ten build i jeśli chcesz, to odblokuję ten temat :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #87
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    spoko, ja tam nic nie wniose do tego tematu

    ps. spróbuje jeszcze EVO_Carbon_Remix_V0.6 słyszałeś coś o nim?

  8. #88
    Junior Member
    Dołączył
    16.01.2011
    Posty
    24

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Kurde rom torpeda, na razie nie uświadczyłem wakeup laga, pewnie chwilę się pobawię, ale na razie winmo wydaje się być banalnie łatwy w obsłudze


    edit-w standby mam zużycie ponad 50mA. Wyłączone wifi, zmniejszyłem jasność wyświetlacza, wyłączyłem usługę lokalizacji. Jakieś pomysły?

  9. #89
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    należy pobrać z Marketu "Terminal" i zainstalować, a potem uruchomić) wykonałem
    Kod:
    # su
    # rm /data/system/batterystats.bin 
    (poprawne wykonanie nie nie wyświetla żadnego komunikatu - po prostu pojawi się znowu prompt # - tak ma być; jeśli coś pójdzie nie tak jak powinno - pojawi się stosowny komunikat)
    - shutdown Androida
    - wyjęcie bateri na 5s z telefonu i wpakowanie z powrotem
    - znowu ładowanie do full (do zielonej diody)
    [hr]Dodano: [time]Luty 25, 2011, 00:33:56 [/time][hr]
    EVO_Carbon_Remix_V0.6 nie polecam, sam sie restartuje :/ za to chodzi super.. ale cóż z tego


    [admin]Kilka postów wyżej już to pisałeś (reset statystyk). A skoro już kopiujesz coś, co było kodowane, to proszę zwrócić uwagę na zachowanie tagów [/admin]

  10. #90
    Junior Member
    Dołączył
    16.01.2011
    Posty
    24

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Zmieniłem na rom mccm dhd 4.0, zrobiłem powyższy myk i już wszystko w normie, niewiele wolniejszy ten build, a jednak lepiej pasuje do hd2 Coś czuje, że chwilę android zagości :P


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top