Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 147
  1. #121
    Member
    Dołączył
    08.02.2011
    Skąd
    uk
    Posty
    33

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Tez tak mysle ze chyba musze jakiego NANDa wsadzic,i czy poleci to sie zobaczy.Chyba nic sie nie moze stac z telefonem podczas instalacji jak cos zle zrobie?Teoretycznie mam ubezpieczony telefon,ale po co kusic los.

  2. #122
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Rób wszystko wg instrukcji, a na pewno nie spartaczysz
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #123
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Panowie, straszny OT się tutaj robi 8)

    Wgrywanie NANDa w 99% opiera się na czytaniu ze zrozumieniem. 1% to wystarczająca ilość szczęścia, aby w momencie np. wgrywania czegoś nie uderzył piorun spalając komputer, do którego jest podłączony Leon, nie łapiąc przy okazji całego Leona na przejaranie ^_^

    Co do HSPL na stocku 3.14... Dawno, dawno temu, za HSPL4-ami, za MAGLDR-ami, żyła sobie wiadomość... ok, może inaczej - z tego co pamiętam, 3.14 nie lubi się z HSPL2.08 - dlatego też przed update jakiegoś customa do stocka 3.14 zalecano najpierw wgranie 1.66 z karty, aby mieć oryginalny SPL i dopiero wtedy upgrade do 3.14... jak to się ma do HSPL-owania "żywego" 3.14 - nie wiem, ale po co kusić los jak to już tutaj ładnie zostało powiedziane?
    Na HSPL3.03 też za bardzo podobno Androidy nie chcą hulać...

    Maniek dobrze radzi - albo wgraj Custom ROM z WM6.5(.x), albo wgraj od razu Androida w NANDzie, w ten sposób gonimy w kółko za własnym ogonem szukając źródła problemów, których w ogóle nie trzeba rozwiązywać - bo można zrobić coś dobrze od początku do końca :-)

    A Android z tego wątku działał mi bezproblemowo na wielu, wielu, wielu różnych romach z WM6.5.x (ze stocka nigdy nie korzystałem, więc tutaj sorry, ale nie wiem ).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #124
    Junior Member
    Dołączył
    10.05.2011
    Posty
    14

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Panowie tez macie problemy z kalibracja G Sensora? Wszystko ladnie pieknie, ale czasem nie chce obrocic obrazu horyzontalnie. Kiedy probowalem wykonac kalibracje "babelek powietrza" na pionowej belce pokazywal sie tylko w skrajnych polozeniach ;/
    Ktos z tym walczyl i zwyciezyl?

  5. #125
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Zasadniczo odradza się wykonywanie kalibracji na tych starszych Andkach z karty

    Out-of-box jest tak, jak powinno być, a ewentualne problemy czasami nie wynikają z samego G-Sensora, ale np. jakiejś aplikacji czy cokolwiek.. Tak czy inaczej, dawno dawno temu ktoś zadał podobne pytanie - dotyczące kalibracji - i z tego co pamiętam, po wielu, wielu, wielu trudach i próbowaniu różnych workaroundów, skończyło się jednak na usunięciu data.img i ustawianiu wszystkiego od zera oraz niedotykaniu kalibracji czujnika
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #126
    Junior Member
    Dołączył
    10.05.2011
    Posty
    14

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Dokladnie tak, testowalem juz ze 4 dystrybucje i na kazdej to samo, takze wracam do tej z tego posta, jak dla mnie najlepsiejsza
    A problem mialem przy aplikacji Google sky map, fajny bajer... ale polnoc to nie zawsze polnoc
    Dzieki za szybka odp

    EDIT
    [quote author=Smogg link=topic=143.msg5549#msg5549 date=1305094937]
    Zasadniczo odradza się wykonywanie kalibracji na tych starszych Andkach z karty [/quote]

    A na ktorym nowszym androidzie z karty mozna wykonac kalibracje? Czy wogole na jakimkolwiek z karty probowal ktos z Was?

  7. #127
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    [quote author=mlyn link=topic=143.msg5550#msg5550 date=1305098952]
    [quote author=Smogg link=topic=143.msg5549#msg5549 date=1305094937]
    Zasadniczo odradza się wykonywanie kalibracji na tych starszych Andkach z karty [/quote]

    A na ktorym nowszym androidzie z karty mozna wykonac kalibracje? Czy wogole na jakimkolwiek z karty probowal ktos z Was?
    [/quote]

    Odpowiem tak: od lutego jadę na NANDach, wcześniej miałem tego MCCM-a z tego tematu, kilka innych i na nich zawsze od początku wszystko sprawowało się po prostu dobrze - tzn. nigdy nie odczuwałem potrzeby wykonania kalibracji G-Sensora, a dodatkowa lektura problemów, które w zasadzie zawsze po tym występowały, odwiodła mnie od takich prób również i na NANDzie :-)

    Zazwyczaj kucharze tak składają swoje wypieki, aby taka konfiguracja nie była potrzebna... tak też ja jej nigdy nie potrzebowałem
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #128
    Junior Member
    Dołączył
    10.05.2011
    Posty
    14

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Witam!
    Po raz kolejny niemile zaskoczenie Andka i zezyrania baterii (Dystrybucja MCCM SE v3.4) ;/ Wczoraj wieczorem (ok polnocy) nie podlaczalem leosia do ladowania (bylo ok 35-40% baterii) budze sie ok 8 rano i komunikat Doladuj telefon (12% baterii)
    Wszystkie procesy przed snem killowalem, a rano oczywiscie wszystkie sie powlaczaly.
    Dodam tylko tyle ze:
    - Zasieg w domu mam dobry wiec tel nie musi sie wysilac by go wzmacniac
    - Dane w tle wylaczone
    - Synchronizacja danych wylaczona
    - Nieprzerwany dostep wylaczony

    I co najfajniejsze... 3 dni temu kiedy zostawilem go na noc (22-6 rano) w tych samych warunkach od 100% bateria spadla do 94%

    Skad taka roznica? Czasem na godzine czuwania zjada 2% baterii, a na nastepny dzien potrafi zjesc 8%/h w tych samych warunkach...

    Co moze byc przyczyna?

  9. #129
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Miałem podobne przejścia, pomógł reset statystyk :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #130
    Junior Member
    Dołączył
    10.05.2011
    Posty
    14

    Odp: MCCM SE v3.4 (z dn. 27-11-2010r.)

    Przeprowadzilem reset statystyk wg schematu:
    Z linii polecen w Terminalu:
    su [enter]
    rm data/system/batterystats.bin [enter]
    Wylaczam telefon,
    wyciagam baterie na kilka (10-20 sek)
    wkladam z powrtoem baterie i laduje do zielonej diody na wylaczonym tel

    Pierwszy reset nic nie pomogl (wykonany 2h temu) jest nawet gorzej bo bateria znikala w oczach 1 % na 2 minuty ogladania Menu ;/
    Pobor w staniu czuwania 55-70mA...

    Teraz wykonuje drugi reset (z 97% baterii jakie mialem na wylaczonym telefonie juz pol godziny laduje i nadal czerwona lampka) Oby cos pomoglo...zostawie do testowania na clay wieczor...

    Po ktorym resecie statystyk cos sie u Was poprawilo?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top