Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: TeamBlueDroid Runnymade 2.3!!!! Najlepszy rom 3.5 dla HD2

    PACZKA JEST ROMEM!!!
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    19.12.2010
    Posty
    14
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: TeamBlueDroid Runnymade 2.3!!!! Najlepszy rom 3.5 dla HD2

    Proszę jeszcze o wskazówkę jak zainstalować ten CWM i gdzie go pobrać
    Ponieważ jeszcze nie instalowałem przez to.

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    31.10.2011
    Skąd
    Łaskarzew
    Posty
    4
    Słuchawka
    Sensation
    Rom
    CoinDroid 1.0.0

    Odp: TeamBlueDroid Runnymade 2.3!!!! Najlepszy rom 3.5 dla HD2

    Kod:
    http://www.multiupload.com/PLW6704H1L
    tu masz cwr, czyli recovery i tworzenie partycji nand rozmiar partycji ustawiony pod ten rom także nie musisz nic zmieniac jedyne co masz zrobic to wlaczyc plik DAF i postepowac wedle instrukcji po zakonczeniu bedziesz juz mial wgrane recovery nastepnie wchodzisz w bootloadera (ja mam "maga&quot i tam jest opcja ad recovery wlaczasz ja i dalej juz standard, czyli full wipe (data/partition cache/dalvik cache) i wgranie romu Co do romu krotko mowiac najlepszy rom z sense 3.5

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    09.01.2011
    Posty
    18

    Odp: TeamBlueDroid Runnymade 2.3!!!! Najlepszy rom 3.5 dla HD2

    Rozumiem ze instalacja tego androida następuje krok po roku jak w tym poradniku http://hd2blog.pl/2011/04/instalacja...clk/#more-1078 tylko trzeba jeszcze utworzyć partycje EXT4 na karcie SD

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: TeamBlueDroid Runnymade 2.3!!!! Najlepszy rom 3.5 dla HD2

    Z grubsza... Instalator sam pyta, czy to wersja EU czy TMOUS, oraz czy inastalujesz w CLK czy MAGLDR - bardzo ciekawe i wygodne rozwiązanie...

    Tak czy inaczej Leon mojego taty już nie posiada tego romu i pewnie nie będzie - problemy (tzn. brak) z transmisją danych, wygaszeniem ekranu, gps... ładny, ale nie jest to rom do używania na co dzień i jeśli ktoś szuka spokoju, to źle trafił i nie polecam.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    15.02.2011
    Posty
    17

    Odp: TeamBlueDroid Runnymade 2.3!!!! Najlepszy rom 3.5 dla HD2

    jest nowa wersja. jak na razie wszystko śmiga. mam ją już 3 dzień i bez większych problemów. wszystko śmiga.

  7. #17
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Białystok
    Posty
    29
    Słuchawka
    HD2

    Odp: TeamBlueDroid Runnymade 2.3!!!! Najlepszy rom 3.5 dla HD2

    możesz zapodać linka? dzieki.
    [hr]Dodano: [time]1325941111[/time][hr]
    już mam ... to jest wersja 2.7? czy wszystko działa, kamera ,aparat, wifi, gps?

  8. #18
    Junior Member
    Dołączył
    15.02.2011
    Posty
    17

    Odp: TeamBlueDroid Runnymade 2.3!!!! Najlepszy rom 3.5 dla HD2


    tak działa wszystko. jedyny problem jaki zauważyłem to czasami nie umie wczytać wiżety głównego ekrany. dokładnie zdarzyło mi się to 2 razy

  9. #19
    Junior Member
    Dołączył
    15.02.2011
    Posty
    17

    Odp: TeamBlueDroid Runnymade 2.3!!!! Najlepszy rom 3.5 dla HD2

    nowe wydanie 3.0 wszystko działa. wifi, transmisja danych, GPS, rom jak na razie stabilny, szybkość działania zadowalająca. nadaje się do codziennego użycia.

  10. #20
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Białystok
    Posty
    29
    Słuchawka
    HD2

    Odp: TeamBlueDroid Runnymade 2.3!!!! Najlepszy rom 3.5 dla HD2

    Próbowałem to wczoraj wrzucić, z instalacją nie było problemu..........czekałem całą noc i nic zawiesil się na ekranie ładującym. Powiedz mi aresss czy długo trwała u Ciebie cala instalacja? Aha jeszcze dodam że zmieniłem kartę na 16 GB (10), czy to ma jakiś wpływ?


    PS. Mozę ktoś podpowie jakie i jakiej wielkości partycję mam założyć na tej karcie?


    Dzieki.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top