Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    09.11.2011
    Skąd
    Konstantynów Łódzki
    Posty
    13
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    3.14.479.2 WWE
    Radio
    2.15.50.14

    HTC po instalacji nie odpala sie

    witam, od pewnego czasu jestem posiadaczem HD 2 i od pewnego momentu mam klopoty. po wgraniu nowego HSPL wszystko sie wysypalo... wgralem najnowszy wypiek od ArturN radio 2.15 oczywiscie byl robiony task... instalowalem system z kompa i karty, obecnie wyskakuje biale okno z napisem HTC i system nie startuje, czego to moze byc przyczyna i jak to naprawic? obecnie HSPL to 2.08, prosze o pomoc

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC po instalacji nie odpala sie

    Proponuję spróbować wgrać rom z karty raz jeszcze.

    Rozumiem, że jak wejdziesz do bootloadera, to na pewno jest tam informacja, że jest HSPL?

    Ewentualnie, spróbuj wgrać 1.66 z karty - usunie on HSPL, ale jeśli przejdzie do końca, to powinien przy okazji odpalić WM.

    Nie masz przypadkiem Leona TMOUS?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: HTC po instalacji nie odpala sie

    Spróbuj użyć HD2ToolKit i wykonaj Task29 oraz zainstaluj HSPL z tego programu gwarantuje działanie na 100%

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC po instalacji nie odpala sie

    Oczywiście po Task29 trzeba na nowo wgrać rom
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    09.11.2011
    Skąd
    Konstantynów Łódzki
    Posty
    13
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    3.14.479.2 WWE
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: HTC po instalacji nie odpala sie

    dzieki wielkie za rady, ale jest klopot, po tasku i instalacji oryginalnego stockowego romu pobranego z naszego blogu, podczas instalacji z karty, przy czesci OS - wyskoczyl komunikat "00018002 LEOIMG.nbh - FAIL (...) Update Terminate UPDATE FAIL" pomocy, jestem juz zalamany przez mojego LEO

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    30.11.2011
    Posty
    1

    Odp: HTC po instalacji nie odpala sie

    ja nie mogę wgrać u siebie RADIO bo wywala ERRROR z Karty

    Ogólnie kupiłem HD2 dziś mi przyszedł ,odpaliłem do WM chodził , następnie zrobiłem HR i już Telefon się nie odpalał do WM zrobiłem Task29 i chciałem wgrać Radio ale cały czas wywala ERROR to samo tyczy sie STOCK romu zmienialem HSPL z 2.08 na 3.03 i na stock SPL 2.08 i 3.03 i nic nie daje ;/


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top