Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2011
    Posty
    4

    Start zatrzymuje się na logu HTC / Brak możliwości odpalenia bootloadera

    Witam! Miałem rzucony rom z Windowsem WWE_EastEurope_1-66, zainstalowane HSPL 2.08, zrobiłem czyszczenie przez Task29 i teraz nie mogę wejść w bootloadera żeby cokolwiek zainstalować... Za każdym razem ekran zatrzymuje się na logo HTC. Oczywiście próbuje włączyć bootloadera wciskając Vol down i przycisk włączenia telefonu jak on jest wyłączony. Jest teraz jakaś możliwość żeby wrzucić jakikolwiek system? :'( Bardzo dziękuję za odpowiedź!

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    27.11.2011
    Posty
    4

    Odp: Start zatrzymuje się na logo HTC

    A trzymasz te przyciski czy tylko krótko? Musisz trzymać długo vol- i power az do tej pory jak się wyświetli BL. Może to glupie, ale jednak na początek zawsze coś

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2011
    Posty
    4

    Odp: Start zatrzymuje się na logo HTC

    Trzymam długo. Trzymam jeszcze chwilę po tym jak się wyświetli logo HTC mimo, że powinno praktycznie od razu załadować bootloadera... Już wiele raz zmieniałem romy z windowsem, instalowalem androida itp. i nie mam pojęcia co teraz zrobić jak się nie chce włączyć bootloader.. :'(

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    08.09.2011
    Posty
    6

    Odp: Start zatrzymuje się na logu HTC / Brak możliwości odpalenia bootloadera

    mialem od wczoraj ten sam problem , okazalo sie ze siadl caly system , oddalem do naprawy , praktycznie wgrali system na nowo jest ok.

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2011
    Posty
    4

    Odp: Start zatrzymuje się na logu HTC / Brak możliwości odpalenia bootloadera

    Mój telefon został wysłany do serwisu i w ramach gwarancji wymienili płytę główną Serwis uwinął się w niecały tydzień! Uwielbiam HTC :-*


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top