Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Navi Expert czy Yanosik?

    No niestety jak piszesz mam ten sam problem w każdej czegoś brakuje ;] pozostaje tylko czekać ;]
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Navi Expert czy Yanosik?

    Czekaj czekaj na pewno się doczekasz
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #13
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Navi Expert czy Yanosik?

    [quote author=javelin link=topic=1531.msg8962#msg8962 date=1324831521]
    (...)W każdej czegoś brakuje, a to nie ma map na karcie, a to planowanie podróży to droga przez mękę, a to nie można własnych POI wgrać itd itd itd. Mówcie co chcecie ale nie zmienię zdania, wg mnie AM jest nawigacją kompletną, w pełni i dowolnie konfigurowalną, intuicyjną w obsłudze. Jedyną jej wadą jest wysoka niestety cena, ale za jakość się płaci. Pozostaje mi czekać do wakacji bo do tego terminu ma zostać podobno wypuszczona wersja na andka. Testy już trwają a w sieci można znaleźć krótkie filmiki.
    [/quote]

    OK:
    1. Zależy czego się szuka - zawsze wszędzie czegoś komuś brakuje
    2. Dla mnie planowanie podróży w Sygicu i w AM niewiele się od siebie różniło - punkt docelowy, ewentualnie punkty przez, jeśli zboczyłem z trasy to automatycznie się dostosowywał... miodzio
    3. Nikt Cię nie zmusza do zmiany zdania - nikomu z nas (tzn. chyba nikomu, może ktoś jest krytpo-przedstawicielem handlowym danej firmy ) nikt za to nie płaci
    4. Intuicyjność to temat rzeka. W zasadzie najbardziej intuicyjne jest dla nas to, do czego już się zdążyliśmy przyzwyczaić. Nowości rzadko bywają w pełni intuicyjne - dlatego wzbudzają taki strach i opór przed zmianą.
    5. Za jakość się płaci... zgadzam się, ale powiedz to użytkownikom iPhone'ów, którym AM raczej nie kojarzy się z super-jakością
    6. Wakacje... Podobno... No cóż, podobno miała być w III Q tego roku, później w IV Q, teraz mówisz o wakacjach - czyli znów III Q, tyle że przyszłego roku... Obawiam się, że AM na Androida to coraz bardziej takie Yeti - wielu ponoć widziało i niby gdzieś tam jest (testy), ale nikomu wiarygodnemu faktycznie nie było dane tego poznać Wiele krótkich filmików czy zdjęć to fejki... szczerze - chciałbym mieć AM na Androidzie, ale coraz mniej w nią tutaj wierzę.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top