Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Junior Member
    Dołączył
    10.01.2012
    Posty
    10

    Odp: Brak Dzwięku Przychodzącej Wiadomości!

    Mam Win.7 ale to nie ma znaczenia ; ) Rozwiązałem swói problem ... Napisałem do HTC z prośbą i pomoc : ) Otrzymałem taką Wiadomość :


    Dziękujemy za zapytanie w kwesti dzwięku wiadomości.

    Proszę wejść w opcje w telefonie: start>ustawienia>menu>wszystkie ustawienia>dźwięki i notyfikacje>na dole wybrać opcje-notyfikacje-prosze zaznaczyć opcję- nowa wiadomość-new message oraz zaznaczyc dostepne opcje

    Jeżeli opcja ta jest zaznaczona prosze wykonać miekki reset- wyciagnać baterię- włożyc ją ponownie.


    Na Moim HTC wyglądało to nieco inaczej: Start>Ustawienia>Menu(w prawym dolnym rogu ekranu)&gtźwięki i powiadomienia>i tutaj musiałem zaznaczyć Zdarzenia, Programy i Powiadomienia.

    Wszystkie Dźwięki są Wszystko jest w porządku ; ) Dziękuje Wszystkim za pomoc ; )

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Brak Dzwięku Przychodzącej Wiadomości!

    Tym niemniej nowszy rom by Ci się przydał - poprawia stabilność systemu, szybkość, nowe radio wpływa na zasięg i jakość rozmów...
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #13
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Brak Dzwięku Przychodzącej Wiadomości!

    No wiesz ja zakładałem że opcje telefonu już przeglądałeś bo ja jak coś nie działa to zawsze szukam A o system pc pytałem odnośnie instalki nowego romu bo to już u niektórych ma znaczenie
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    10.01.2012
    Posty
    10

    Odp: Brak Dzwięku Przychodzącej Wiadomości!

    hehe Szczerze mówiąc nie miałem pojęcia o opcji menu w Ustawieniach ; ) Noo nie wątpie że jest lepszy ... Próbowałem wgrać nowszy ROM ale mi sie nie udało ... cały czas wyskakuje error 260 z tego co pamiętam ... Odnośnie połączenia ... Nie mam pojęcia dlaczego :/ Wszystko robiłem krok po kroku. Tak jak jest zalecane.

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Brak Dzwięku Przychodzącej Wiadomości!

    dlatego pytałem o system, postaraj się uruchomić w zgodności z xp na przykład, a najlepiej to robić to na xp ;p w7 zwłaszcza 64 ma z tym problemy, wiem że też jakoś sobie z tym poradziłem swego czasu
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    10.01.2012
    Posty
    10

    Odp: Brak Dzwięku Przychodzącej Wiadomości!

    Myślami skanuje znajomych którzy Mają jeszcze Komputer z Xp'kiem ... iiii ... No niestety żadnego takiego nie posiadam ... :/ hehe ważne że wiem kiedy smsa dostaje!! a co do ROM'u ... Poszperam jeszcze i może coś znajde ... Jak będzie sukces opisze wszystko na Forum ; ))

  7. #17
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Brak Dzwięku Przychodzącej Wiadomości!

    No tak jak mówie musisz pozmieniać tryby zgodności i powinno ruszyć na którymś
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  8. #18
    Junior Member
    Dołączył
    10.01.2012
    Posty
    10

    Odp: Brak Dzwięku Przychodzącej Wiadomości!

    Tryby Zgodności ... ? ? ? Hehe Sory ale pojęcia zielonego nie mam o czym mówisz ... niestety ... jakbyś mógł nieco bardziej po człowieczemu ... co gdzie przycisnąć, gdzie nagnieść, co zmienić

  9. #19
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Brak Dzwięku Przychodzącej Wiadomości!

    klikasz prawym na pliku instalacyjnym>właściwości>zgodność i tam się pobawić
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  10. #20
    Junior Member
    Dołączył
    10.01.2012
    Posty
    10

    Odp: Brak Dzwięku Przychodzącej Wiadomości!

    Mam Tutaj tak ....

    Uruchom ten program w trybie zgodności z : było XP zmieniłem na Win.7 i bez zmian ... dalej Error 260 (Połączenie)

    dalej USTAWIENIA:
    [ ] uruchom w 256 kolorach
    [ ] uruchom w rozdzielczosci ekranu 640 x 480
    [ ] wyłącz kompozycję wizualne
    [ ] wyłącz kompozycje pulpitu
    [ ] Wyłącz skalowanie ekranu dla ustawień wysokiej rozdzielczości DPI

    no i [ ] Uruchom ten program jako Administrator.

    I co mam wybrać?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top