Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    07.06.2011
    Posty
    4

    task29 nie moze sformatowac pamieci

    Mam, problem po przejsciu z wp7 na 6.5 stockowy 1.66 wydaje sie że telefon chodzi wolniej ... Wiec miałem zamiar wyczyscic go taskiem ale pasek postepu dochodzi do 4% i sie resetuje. Ma ktoś jakiś pomysł na formata ?

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: task29 nie moze sformatowac pamieci

    Zacznijmy od tego, że task29 nie formatuje karty ani nie formatuje pamięci telefonu tylko usuwa (!) pamięć telefonu....... Spróbuj uruchomić task29 "Uruchom jako administrator", miałem podobny wypadek.

    Formatowanie pamięci ROM... Spróbuję to zrobić z nagrywarką
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    07.06.2011
    Posty
    4

    Odp: task29 nie moze sformatowac pamieci

    Rzeczywiscie nie formatuje. Ale stosujac win7 i uruchamiajac program jako "Administrator" i nic. HSPL, rom moge wgrac normalny takze korzystalem chyba z 4 wersji task 29.

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    30.11.2011
    Posty
    7
    Słuchawka
    hd2

    Odp: task29 nie moze sformatowac pamieci

    rozwiązałeś problem?? u mnie to samo 4% i reset telefonu

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    2

    Odp: task29 nie moze sformatowac pamieci

    Pany, jeżeli wogóle task29 ruszył to znaczy ze nie trzeba robić nic z uprawnieniami administratora. Wyciągnijcie karte pamięci!!! i jeszcze raz w tryb bootloadera i task29. Po co wogole wgrywać 1.66 sa przecież 3.14. Ja proponowałbym zrobić z 3.14 a jak się uda to wtedy downgrade do 1.66. Jeżeli będzie git to kartę trzeba póżniej sformatować SD formater albo wrzucić do nokii z symbianem i tam format. Pozdro.

  6. #6
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: task29 nie moze sformatowac pamieci

    Nie każdy program wykonywalny .exe ma przypisane takie same uprawnienia, jak inny, więc jak zaczynasz coś robić z HD2 pod windą 7 i Ci nie działa, to zaczynasz od sprawdzenia zgodności i/lub uprawnień administratora. A 1.66 wgrywa się by pozbyć się HSPL - i jednocześnie, gdy masz z nim kłopoty to pozbywasz się kłopotów. Później lepiej jest wgrać od nowa HSPL czy HSPL + MagLDR (cLK, CWM, nvm...) i ewentualnie wtedy wgrywać 3.14.

    @mundziu - jak chcesz wgrać inny system, to też najpierw wgrywasz inny, potem formatujesz i znowu wgrywasz inny system? -,-
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top