Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: WP7 słuchawki

  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    13.01.2012
    Posty
    15
    Słuchawka
    HTC HD2
    Radio
    2.15

    WP7 słuchawki

    Witam
    Nie wiedziałem w jakim dziale to napisać więc spróbuje tutaj. Niedawno kupiłem HD2 i wrzuciłem WP7, wszystko ładnie pięknie śmiga, ale po przesiadce z 5800XM po podłączeniu słuchawek i odtworzeniu pierwszej lepszej mp3 na max głośności myślałem że uszy mi pękną, takich wysokich tonów się nie spodziewałem, nie miałem takiego problemu w nokii, zauważyłem że nie ma żadnego korektora w WP7 ;/ (TRAGEDIA!) zapewne tak źle grają wszystkie HTC, ale zastanawiam się czy jest możliwość polepszenia jakości odtwarzanych mp3 na słuchawkach, widziałem że na androida są korektory dźwięku, ale andek jakoś kojarzy mi się z przycięciami. Czy zmiana słuchawek może poprawić jakość basu itp ? Możecie mi polecić jakieś słuchawki ? Jeżeli słuchawki nic nie dadzą wrzucę andka i będę się bawił korektorami zawsze coś.
    To jakie słuchawki polecacie ?

  2. #2
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2011
    Skąd
    Szczecin - Przecław
    Posty
    83
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    ICS NexusHD2

    Odp: WP7 słuchawki

    Szczerze... taniej będzie Ci wrzucić Andka ^^ ja używam CyanogenMod7 Nightly i tam "w zestawie" mam korektor, który zajmuje się dźwiękiem z głosnika, słuchawek na kablu, jak i Bluetooth. Naprawdę polecam

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: WP7 słuchawki

    [quote author=rceglarek link=topic=1626.msg9342#msg9342 date=1327069551]
    Szczerze... taniej będzie Ci wrzucić Andka ^^ ja używam CyanogenMod7 Nightly i tam "w zestawie" mam korektor, który zajmuje się dźwiękiem z głosnika, słuchawek na kablu, jak i Bluetooth. Naprawdę polecam
    [/quote]
    A ja chętnie bym się dowiedział coś więcej o tym korektorze ;] jeśli można prosić
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  4. #4
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    13.01.2012
    Posty
    15
    Słuchawka
    HTC HD2
    Radio
    2.15

    Odp: WP7 słuchawki

    A co do słuchawek są jakieś dobre pod HD2 ? pewnie przesiądę się na Andka

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: WP7 słuchawki

    To kwestia indywidualnego gustu muzycznego i wrażliwości na konkretne tony. W pogaduchach jest odpowiedni wątek stworzony przez Vinraela.

    Ten wątek na razie przenoszę do działu, na który wskazuje jego zupełnie niekonkretny tytuł.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #6
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2011
    Skąd
    Szczecin - Przecław
    Posty
    83
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    ICS NexusHD2

    Odp: WP7 słuchawki

    [quote author=kasier link=topic=1626.msg9343#msg9343 date=1327073426]
    [quote author=rceglarek link=topic=1626.msg9342#msg9342 date=1327069551]
    Szczerze... taniej będzie Ci wrzucić Andka ^^ ja używam CyanogenMod7 Nightly i tam "w zestawie" mam korektor, który zajmuje się dźwiękiem z głosnika, słuchawek na kablu, jak i Bluetooth. Naprawdę polecam
    [/quote]
    A ja chętnie bym się dowiedział coś więcej o tym korektorze ;] jeśli można prosić
    [/quote]

    ten korektor nazywa się DSP Manager, mi pasuje, prosty, bez żadnych wymysłów. Polecam

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: WP7 słuchawki

    [quote author=rceglarek link=topic=1626.msg9349#msg9349 date=1327079686]
    [quote author=kasier link=topic=1626.msg9343#msg9343 date=1327073426]
    [quote author=rceglarek link=topic=1626.msg9342#msg9342 date=1327069551]
    Szczerze... taniej będzie Ci wrzucić Andka ^^ ja używam CyanogenMod7 Nightly i tam "w zestawie" mam korektor, który zajmuje się dźwiękiem z głosnika, słuchawek na kablu, jak i Bluetooth. Naprawdę polecam
    [/quote]
    A ja chętnie bym się dowiedział coś więcej o tym korektorze ;] jeśli można prosić
    [/quote]

    ten korektor nazywa się DSP Manager, mi pasuje, prosty, bez żadnych wymysłów. Polecam
    [/quote]

    No i dzięki zaraz sobie obadam
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top