Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    29.06.2011
    Posty
    6

    Przenosiny z Androida na WP7 - problem

    Witam. Chcę się przenieść z Androida na WP7 według tego schematu:
    http://hd2blog.pl/2011/10/rom-wp7-mango-7720-pl/

    Jednak, aby zainstalować WP7 muszę najpierw powrócić z Androida na oryginalny WM - ściągnąłem zamieszczoną w tym temacie paczkę i postępuję zgodnie z instrukcją:
    Kod:
    - Kopiujemy plik "leoimg.nbh" na kartę za pomocą np urządzenia podpinając je do komputera lub w przypadku gdy uwaliliśmy system i nie da się go uruchomić wyciągamy kartę wsadzamy do adaptera, który podpinamy do komputera i kopiujemy plik leoimg.nbh.
    - Wsadzamy kartę do urządzenia i przytrzymując VOL ? ( zmniejszanie głośności w słuchawce) wciskamy przycisk power (prawy dolny róg urządzenia ) odpali sie bootloader i odnajdzie skopiowany plik na karcie sd.
    - Tło w telefonie zmieni się na szare i napisami w języku angielskim ? wtedy dla potwierdzenia ze chcemy wgrać ROM musimy wcisnąć jeszcze raz przycisk Power.
    - Rozpocznie się instalacja ROM?u. Trochę to trwa wiec po jakimś czasie na urządzeniu pojawi się napis, że wygrywanie zakończyło się SUKCESEM.
    - Wtedy wyjmujemy baterię. wkładamy ją do urządzenia i po chwili powinna zacząć się instalacja Windows.
    - po zainstalowaniu instalujemy dwa caby spolszczenia i robimy HR. Info jak na Youtube:    http://www.youtube.com/watch?v=Wq64BzDLTvU (przy wył. tel)
      http://www.youtube.com/watch?v=KrZWuz9Nfjg&NR=1 (z windowsa) 
    - Po HR pojawi się opcja wyboru języka. Wybieramy Polski i postępujemy według wskazówek.
    - Cieszymy się stokowym ROM?em z fabrycznym SPL.
    
    Ps. Osobiście nie instalowałem spolszczenia z cabów. Jeżeli nie działa, zainstaluj z komputera.
    Postępuję zgodnie z instrukcją - sformatowałem kartę pamięci, wrzuciłem tam plik "leoimg.nbh", odpalam bootloader i według instrukcji telefon powinien znaleźć ten plik i przystąpić do instalacji. Mi jednak nic się nie dzieje - ciągle włączony jest bootloader z tymi czterema kolorowymi pasami, u góry jest podany HSPL a u dołu jest napisane "Serial".
    Czy ktoś wie co powinienem zrobić, żeby zainstalować tego WM ?

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Przenosiny z Androida na WP7 - problem

    Na niektórych kartach nie wykrywa pliku leoimb.nbh. Spróbuj wgrać wykorzystując orginalną kartę od HTC.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    29.06.2011
    Posty
    6

    Odp: Przenosiny z Androida na WP7 - problem

    Właśnie jej używałem i nie działało. Jednak rozwiązałem już problem: okazało się że zainstalowana przeze mnie wersja androida samoczynnie robiła kilka folderów na karcie przy każdym uruchomieniu systemu, więc wyjąłem kartę, włożyłem do adaptera, sformatowałem na laptopie, wrzuciłem na nią ten plik LEOIMG.nnh, wyłączyłem telefon, włożyłem kartę z powrotem do telefonu, odpaliłem od razu bootloadera i poszło

    Temat do zamknięcia.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top