Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    radziu797
    Guest

    pomoc w znalezieniu odpowiedniej dystrybucji ANDROIDA

    Witam! Jak w temacie, szukam jak najnowszej i najbardziej stabilnej wersji androida. Jutro zamierzam przejść ze starego WM na andka, myślałem o sprzedaży tel i kupieniu coś z androidem ale czy jest sens? Czy mógłby mi ktoś podrzucić stabilną wersję androida w której nie ma błędów, wszystko działa i ogólnie jest to instalka androida na długo? Dużo szukałem w tym temacie, XDA jest zalane romami do HD2 jak i nasze forum ale nie potrafię wybrać ten odpowiedni. Mile widziane te dystrybucje bez tworzenia na razie partycji na SD (pierwszy raz zmieniam rom w HTC, lekki stres i obawa..wole prosta metodę na pierwszy raz) Mam zamiar wgrać andka przez MAGLDR.

    Serdeczne dzięki z góry wszystkim za odp i za pomoc. Mam nadzieję że nie powtarzam tematu setny raz ale szukajka nie znalazła nic podobnego - jeśli tak to przepraszam :/.

    PS: doszukałem się że polecacie:Android:NAND PRJ CleanDesire 2.2 - ale czy jest coś z nowszym sense, np 3.5?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: pomoc w znalezieniu odpowiedniej dystrybucji ANDROIDA

    PS: doszukałem się że polecacie:Android:NAND PRJ CleanDesire 2.2 - ale czy jest coś z nowszym sense, np 3.5
    woooow 3.5? chyba się pomyliłeś z 3.0!

    jeżeli chodzi o rom to 2.3.5...nie myl pojęć bo domyślam się że o to Ci chodzi

    Jeżeli chcesz coś stabilnego i nie zamulonego to posłuchaj kolegów i wgraj stabilny rom. Po co masz przeklinać. Na dobry start sprawdź ten PRJ, później w miarę możliwości na pewno coś znajdziesz
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #3
    radziu797
    Guest

    Odp: pomoc w znalezieniu odpowiedniej dystrybucji ANDROIDA

    jeżeli chodzi o sense 3.5 to widziałem xda i youtube że jest...chyba że nie oficjalne. W linku którym podałem że 2.2 to podobno własnie to jest android 2.2

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: pomoc w znalezieniu odpowiedniej dystrybucji ANDROIDA

    Patrz na mój opis który odeśle cię do Vinraela i posłuchaj nas, stabilnie prosto więc nie ma co szukać nic innego ;p
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: pomoc w znalezieniu odpowiedniej dystrybucji ANDROIDA

    Żebyś daleko mojej sygnaturki nie musiał szukać... :P Ogólnie już mija... prawie rok! Z PRJ, i mogę polecoć jako najstabilniejszy ROM ever. A nie wiem, czemu Ci zależy na nowym sense, gdzie masz do wyboru działający camcorder albo brak glitchy graficznych.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top