Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    29.06.2011
    Posty
    6

    Problem z marketem

    Otóż, po zainstalowaniu WP7 (tej wersji: http://hd2blog.pl/2011/10/rom-wp7-mango-7720-pl/) kiedy pobieram coś z marketu, tuż po rozpoczęciu pobierania, ściąganie się zatrzymuje, a telefon nie reaguje na nic i po chwili się resetuje. Występuje to przy każdej aplikacji / grze, nawet tych ważących poniżej 1mb.
    Miał ktoś kiedyś taki problem?

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    23.04.2011
    Posty
    17

    Odp: Problem z marketem

    A czy wcześniej używałeś innego ROMu i było dobrze ? Jeżeli tak to wina może leżeć po stronie Romu, spróbuj z innym. Jednak niech się jeszcze ktoś wypowie ponieważ nie jestem pewien czy to co Ci powiedziałem będzie pomocne.
    WM6.5 --> Android 2.3 -->WP7 7004 --> WP7.5 7740 -->WP7.5 8107

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    29.06.2011
    Posty
    6

    Odp: Problem z marketem

    Właśnie wczoraj wieczorem odpaliłem inny rom WP7 i nadal to samo. Podejrzewam, że może on nie wykrywać karty pamięci, bo jak ściągam z marketu aplikację ważącą 1mb, pasek ściągania dochodzi do ok. 50%, a jak włączę ściąganie aplikacji ważącej 3mb to dochodzi ledwie do 20-30 %. Widać więc pewną zależność - tak jakby pamięć wewnętrzna się zapychała i nie chciało iść dalej.
    Jednak kartę pamięci mi chyba czyta, bo w Ustawienia -> Informacje całkowita pamięć wynosi 7.23GB a dostępna 6.94GB. Nie wiem już o co chodzi -.- A karta to Kingston klasy 10 więc chyba raczej powinna chodzić. I zepsuta raczej nie jest bo dopiero wczoraj ją kupiłem.

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    23.04.2011
    Posty
    17

    Odp: Problem z marketem

    czyli wygląda na to, że wszystko okej z ROMem i kartą. Może problem tkwi w połączeniu z internetem?
    WM6.5 --> Android 2.3 -->WP7 7004 --> WP7.5 7740 -->WP7.5 8107

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    29.06.2011
    Posty
    6

    Odp: Problem z marketem

    Raczej wątpię - robiłem to w domu, gdzie WiFi ciągle zasila laptopa i działa bezproblemowo. A poza tym - czy ewentualny, nagły brak dostępu do neta powodowałby restartowanie się telefonu? :/


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top