Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Nowy HTC Poszukiwania START

    No więc chciałbym posłuchać wasze opinie zgromadzone w 1 miejscu a nie porozrzucane na całym forum, otóż zastanawiam się powoli nad zmianą słuchawki, wymogi: HTC, Android. Ostatnio przypadł mi do gustu evo 3d ale niestety nie mam żadnych opinii a w necie jeszcze nie poszukiwałem ;] więc chętnie posłucham co polecacie, i wole opinie z doświadczenia a nie teorii
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Nowy HTC Poszukiwania START

    więc chętnie posłucham co polecacie, i wole opinie z doświadczenia a nie teorii
    Kasierku, wydaje mi się że na tym forum bardziej przeważać będzie teoria a nie doświadczenie :/ Sam powoli zaczynam się rozglądać hmmmmm no chyba, że się akurat ktoś trafi
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Nowy HTC Poszukiwania START

    No właśnie mam nadzieje że znajdzie się pare osób co na przykład miało się okazje przynajmniej pobawić innymi słuchawkami ;] ja sam miałem pare w łapkach ale niestety tylko takich jakie mnie nie interesują ;]
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Nowy HTC Poszukiwania START

    Zapewne Smogg Ci trochę opowie o Sensation... To rzeczywiście fajny telefonik, miałem okazję się nim kilka razy pobawić, solidnie zrobiony, w dodatku czeka go podobno upgrade do ICS... Ja bym jednak się powstrzymał trochę z kupnem telefonu, teraz zaczną wychodzić telefony docelowo dla ICS, więc:
    1. Będziesz mógł kupić sobie nowszy telefon dedykowany dla ICS
    lub
    2. Telefony pokroju Sensation (XE, XL) będą troszkę tańsze
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Nowy HTC Poszukiwania START

    no dobra narazie jestem nie w temacie wiec Ide zobaczyc co to ten ics O:-)
    [hr]Dodano: [time]1328054800[/time][hr]
    no dobra z informacji jakie znalazlem to evo 3d dostanie aktualizacje do ics wiec chyba jest ok nowa sluchawke i tak planuje minimum za miesiac

    ps. co takiego fajnego jest w tym ics?
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  6. #6
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Nowy HTC Poszukiwania START

    Do ICS będzie (albo i już jest) dostosowane nowe Sense i nowy interfejs Androida (ogólnie), możliwość ustawienia funkcji na gesty, nowa przeglądarka Webkit (z nowym, świetnym moim zdaniem przełączaniem kart), lepsza obsługa dwurdzeniowych procesorów, poprawienie jakości filmów 720p.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Nowy HTC Poszukiwania START

    Czyli ogólnie więcej bajerów No to nice
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Nowy HTC Poszukiwania START

    Jak Wy mnie dobrze znacie :-)

    ICS jest naturalną konsekwencją rozwoju Androida, oraz krokiem ku scaleniu platformy, która na tę chwilę podlega silnemu rozbiciu. Każda nowa słuchawka z ICS ma obowiązek wspierania jego motywów. Jeden Android będzie dla tabletów i smartphone'ów... poprawiona obsługa hardware obecnego w urządzeniach... No i nowe Sense, wspomniane przez Vincia

    Jeśli chodzi o Evo3d, to faktycznie, więcej będziesz miał tutaj domysłów, niż faktycznych testów użytkowników słuchawki (o ile w ogóle ktokolwiek taki się tutaj pojawi). Odpowiem więc jako osoba siedząca w Sensation, która dla sportu lubi sobie poczytać o innych telefonach :-)

    Plusy EVO:
    + więcej ramu,
    + 3D wyświetlacz
    + 3D kamera
    + spust migawki!!!
    + proporcje ekranu powodują, że ten sam rozmiar, wydaje się jednak większy, niż Sensation
    + większa bateria.
    + większy szacun i rispekt na dzielni, o!

    Minusy EVO:
    - ram konsumowany przez 3D Sense
    - 3D wyświetlacz - jest to gorsze 3D niż np. w LG. Poza tym - nie wiem jak z nawigacjami i zmęczeniem wzroku za kierownicą.
    - 3D kamera - nawet w trybie 2D ma 5mpx.
    - 3D konsumuje tą większą baterię szybciej :-)
    - rozdzielczość qHD - jest to dziwny twór. Wyraźnie lepszy od WVGA, jednak w tej chwili coraz więcej pojawia się telefonów 720p... ten minus dotyczy także i Sensacji.
    - Ponoć mimo wszystko jest wolniejszy niż Sensation - opinia z innego forum osoby, która z Sensacji przesiadła się na EVO
    - mniejsze community
    - era 3D dopiero przed nami.

    Wycieki ICS na te urządzenia już są, więc jak ktoś chce, to może się pobawić (ja na razie nie chciałem - AM nie działa na ICS, poza tym, wolę zrobić sobie najpierw downgrade i wgrać to jako update FOTA). Sense 3.6 zapowiada się ciekawie (to nie literówka - ICS w Sensacji ma już numer 3.6).

    Na ten moment jednak pojawiły się już wycieki z działającym Ville posiadającym Sense 4.0... i faktycznie można się zakochać :-)

    Tak czy inaczej, mając teraz wybór pomiędzy Sensacją i EVO ponownie wybrałbym to pierwsze. A jak wyjdzie HTC z Tegrą3 i 720p to pewnie moja Sensacja szybko zostanie spieniężona :>
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #9
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Nowy HTC Poszukiwania START

    [quote author=Smogg link=topic=1658.msg9490#msg9490 date=1328102132]
    A jak wyjdzie HTC z Tegrą3 i 720p to pewnie moja Sensacja szybko zostanie spieniężona :>
    [/quote]

    A wyjdzie?! O.o
    To na pewno bardziej się opłaca czekać na coś takiego. ???
    Kombajn jakości HTC, z Tegrą i HTC Sense... Sprzedaję komputer :>
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Nowy HTC Poszukiwania START

    A no właśnie coś tam w necie grzebałem i niby coming soon zobaczymy może faktycznie narazie poczekam dłużej niż ten 1 miesiąc no chyba że... Ze mną nigdy nic nie wiadomo ;]
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top