Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Android na hd2

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    4

    Android na hd2

    Witam serdecznie. Jestem nowicjuszem i chcę zapytać wprost, czy android 2.3 (HTC sense) na HD2 działa już tak jak na telefonach które działają pierwotnie na androidzie? Przymierzam się do kupna lecz nie wiem czy po wgraniu androida będę mógł cieszyć się z niego tak samo jak w przypadku desire HD dla przykładu. Wiem, że google nie gryzie lecz tak naprawdę ciężko o konkretną odpowiedź. Chciałbym dojść do takiej perfekcji, by windows mobile stał się wręcz zbędny.

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Android na hd2

    Wgrywasz takiego Androida NAND jak mam ja czy kasier, i możesz mieć go do końca życia, i jeszcze dłużej. Działają wszystkie funkcjonalności, zero glitchy, zero przycięć, zero problemów...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    4

    Odp: Android na hd2

    A jak jest z żywotnością baterii i grami? ( Bardziej wymagające tytuły też działają?)

    [gmod]Marny żywot na forum przy kilku grammar nazi ;P[/gmod]

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Android na hd2

    Żywotność baterii bardzo podobna do WM (moim zdaniem nawet lepsza), a nie znalazłem jeszcze gry, która by mi nie działała. Wystarczy w plikach androida pozmieniać model telefonu na obsługujący nowsze gry - ja zmieniłem na Desire HD i wszystkie śmigają.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    4

    Odp: Android na hd2

    Mmhmm.... Jeszcze mi tylko powiedz jak jest z obsługą flash?, czy filmiki na jakieś stronce w jakości 720p płynnie działają?

  6. #6
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Android na hd2

    Wiesz... Z tym 720p to przesadziłeś, choćby dlatego, że wyświetlacz HD2 ma mniejszą rozdzielczość... Chyba dopiero Edge będzie miało wyświetlacz na którym będzie miało sens oglądanie filmów 720p. Ale flash ładnie działa, zarówno podczas oglądania filmów ze świętej pamięci Megavideo, jak i podczas oglądania streamów live. Wystarczy doczytać, pisałem o tym wiele razy.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    4

    Odp: Android na hd2


    Jeszcze przypomniały mi się dwa pytanka. A więc:
    1. Jak jest z jakoscią odtwarzanej muzyki na słuchawkach?
    2. Czy filmy da się kamerować w 720p? (jak tak to w jakiej jakości one są)

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: Android na hd2

    1) Jeżeli nie jesteś audiofilem, to przy dobrych sluchawkach(czyt. innych niz fabryczne) hd2 gra ok
    Polecam sennheiser cx200 II lub cx300
    2)HD2 nie obsługuje rozdzielczości HD podczas nagrywania, jedynie na wp7 jest "pseudo-hd". Nagrywa w rozdzielczosci 800x480.
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  9. #9
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Android na hd2

    AD. 1 - A jeśli jesteś audiofilem, kupujesz mały wzmacniacz słuchawkowy dobrej firmy i dobre słuchawki pokroju Sennheiser HD800, bo sygnał na wyjściu HTCka może i nie jest mocny (po to wzmacniacz), ale jest bardzo czysty.

    AD. 2 - Nawet na WP7 jeśli nagrywasz w 720p, rozdzielczość jest faktycznie odpowiednia 720p, ale nie wzrasta jakość, bo to tylko obraz 800x480 jest rozciągany do tych rzekomych 720p, czyli się po prostu nie opłaca, bo wraz z takim wzrostem rozdzielczości wzrastają szumy cyfrowe na wyjściu (filmie). Po prostu to jest telefon, nie ma dużej matrycy ani lustra... Nie oczekujmy więc FullHD -,-.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    22.07.2011
    Posty
    5

    Odp: Android na hd2

    Witam, szukam jakiegoś tutka ja zainstalować ten NAND co masz Ty Vinrael.
    Mam SPL 3.03, ROM 3.14, Radio 2.15. Doszukałem się że mam zainstalować HSPL4. W instalce tego NAND są jeszcze katalogi &quot;romfiles&quot; i &quot;initrd&quot;. Ten pierwszy to zapewny ROM a ten drugi?

    Dzięki.



 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top