Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    7

    Problem z instalacją spolszczenie po zdjęciu SIMLOCK w serwisie.

    Witam, zakupiłem niedawno mojego HD2, wgrałem bez problemu rom 3.14 po czym spolszczenie i działało wszystko bez problemu. Telefon miał simlocka więc oddałem go do jednego z miejscowych serwisów na jego zdjęcie. Przy odbiorze telefonu otrzymałem informacje że mieli problem z uruchomieniem go i wgrali czysty rom tylko nie wiem jakim cudem ery, bo telefon był standardowo z orange, nawet nie da się pobrać romu ze strony htc po wpisaniu SN bo pisze że nie do tej wersji. Wgrałem na nowo czystego roma 3.14, po czym zainstalowałem spolszczenie. Po wykonaniu HR telefon zatrzymuje się na logu windowsa i pasku ładowania który chodzi w kółko i żadnej reakcji. Zainstalowałem rom jeszcze raz na nowo, i spróbowałem zainstalować spolszczenie przez instalacje CABów, lecz przy próbie instalacji pierwszego wyskuje komunikat z prośbą aktualizacji ROMu do wymaganej wersji przed instalacją. Nie wiem już w ogóle o co chodzi. Jak sobie poradzić z tym problemem.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Problem z instalacją spolszczenie po zdjęciu SIMLOCK w serwisie.

    No ja się trochę zamieszałem bo po pierwsze to myślałem że hd2 była w sprzedaży tylko i wyłącznie bez simlocka, skąd wgrywałeś rom 3.14? z strony htc? to znaczy że musiałeś wcześniej wpisać s/n i musiało działać, jeżeli nie przyjmuje ci tego numeru s/n to podmienili ci słuchawkę? Jeśli nie przyjmuje ci s/n to znaczy że jest to telefon nie na nasz rynek, (jeśli dobrze pamiętam), wtedy najlepiej wgraj jakiś rom ugotowany, ewentualnie wgraj 1.66 z karty (instrukcja na blogu) mam nadzieje że napisałem dobrze i zrozumiale bo późno już i kondycha nie ta xD
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    7

    Odp: Problem z instalacją spolszczenie po zdjęciu SIMLOCK w serwisie.

    Standardowo telefon był z orange z simlockiem na tą sieć, z takim właśnie softem jako nowy. Wgrywałem i ze strony HTC i ten ściągnięty z sunnysoft chociaż to raczej ten sam. Z tym sn, to było nawiązanie do tego softu Ery który był wgrany po powrocie z serwisu. Zwykłe 3.14 ze strony htc normalnie pobieram. Problem polega na tym że na tego softa nie mogę w żaden sposób zainstalować spolszczenia.
    [hr]Dodano: [time]1328807541[/time][hr]
    Powie mi ktoś o co chodzi? :/

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Problem z instalacją spolszczenie po zdjęciu SIMLOCK w serwisie.

    To może poszukaj innych cabów z spolszczeniem, wiem że niektórzy mieli podobne problemy że nie umieli ich zainstalować
    Dla przykładu odsyłam tu:

    http://hd2forum.pl/oficjalne/
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    7

    Odp: Problem z instalacją spolszczenie po zdjęciu SIMLOCK w serwisie.

    Te co tam były nie pomogły.
    [hr]Dodano: [time]1328918006[/time][hr]
    Dzisiaj spróbowałem wgrać stocka 1.66 i potem spolszczenie i jest ta sama akcja, po HR znaczek windows i pasek ładowania lata w kółko i żadnej dalszej reakcji.... Czego to może być wina...


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top