Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: gry z XP na HD2

  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    09.11.2011
    Skąd
    Konstantynów Łódzki
    Posty
    13
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    3.14.479.2 WWE
    Radio
    2.15.50.14

    gry z XP na HD2

    witam, mam pytanie, czy jest możliwość zainstalowania mało wymagających gier z win Xp na HD2? proszę o pomoc

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: gry z XP na HD2

    Jako iż widziałem Twój poprzedni wątek, który usunąłeś ( ), pozostaje mi powiedzieć: nie. Chyba, że masz zamiar emulować Windowsa XP na telefonie i na tym emulowanym XP odpalić grę... Ale moim zdaniem zabawa nie warta świeczki.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    09.11.2011
    Skąd
    Konstantynów Łódzki
    Posty
    13
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    3.14.479.2 WWE
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: gry z XP na HD2

    kurczę, bo grałem w fajną grę i sądziłem, że może tutejsi magicy pomogą w jakiś sposób

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: gry z XP na HD2

    Zdradzając jej tytuł będziemy mogli poszukać ewentualnej alternatywy Choć jeśli jesteś przywiązany do WM, to nie liczyłbym na nic bardziej zaawansowanego niż tetris
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.12.2011
    Posty
    20
    Słuchawka
    HD 2

    Odp: gry z XP na HD2

    a cos takiego jak elastomania jest na wm 6.5?

  6. #6
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    20
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    [WM 6.5.X BUILD 23563] [576MB] [New Style v.1.2][NEW!!!] by Lobuz_1
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: gry z XP na HD2

    Co do emulowania XP na HD2 to, tak jak powiedział Vinrael gra nie warta świeczki...
    Sam to kiedyś zrobiłem i chodzi strasznie wolno, o wygodzie można pomarzyć, o grach to już można całkowicie zapomnieć...
    Rozwiązaniem byłaby możliwość zrobienia z karty microSD zewnętrznego HDD + partycje i na jednej z nich np. Android a na drugiej XP, czy WP7 itp. , ale to się chyba jeszcze nikomu nie udało (przynajmniej ja nie słyszałem)...

    Było to możliwe kiedyś na dwóch urządzeniach: HTC X7500 i X7510 (odpowiednio Ameo i Advantage, różnily się pamięcią i klawiaturką). Tam były wbudowane Pamięci ROM na system i HDD na pliki, programy etc., w pierwszym 8 w drugim 16 GB. I tam można było sobie zrobić (oczywiście za pomocą kilku tricków) partycje i systemy.

    Także to tyle w tym temacie.
    HTC HD2 - [WM 6.5.X BUILD 23563] [576MB] [New Style v.1.2][NEW!!!] by Lobuz_1


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top